Nasze sklepy:  twojegniazdka.pl

   Kategorie
Menu

Kategorie

Przewody i kable 

Produktów : 114

Przewody instalacyjne

Przewody elektryczne instalacyjne to najbardziej popularny rodzaj kabla używany do budowy instalacji. Są to przewody instalacyjne średniego napięcia, najczęściej wykorzystywane w instalacjach kuchennych i sanitarnych. W ofercie posiadamy kable o różnej konstrukcji żyły: kabel drut oraz kabel linka oraz różnej odporności na wilgoć: kable DY do pomieszczeń suchych oraz kable YDY z dodatkową powłoką polwinitową do pomieszczeń, w których utrzymuje się duża wilgotność powietrza. Do podstawowych prac instalacyjnych niezbędne będą przewód elektryczny YDYp 3x2,5 oraz przewód YDYp 3x1,5. Kable występują w odmianach płaskich np.: przewód YDYp oraz odpornych na działania temperatury na przykład: przewód DYc lub przewód LgYc.

Mieszkaniowe i warsztatowe przewody instalacyjne

Instalacje elektryczne o mniejszych napięciach buduje się z wykorzystaniem przewodów typu OM dla napięć do 300V oraz OW dla napięć do 500V. Przewody mieszkaniowe występują w odmianach płaskich oznaczone jako przewód OMYp.

Przewody alarmowe i telekomunikacyjne

Oferujemy kable domofonowe wielożyłowe. Przewody zbudowane są z izolowane drutu z dodatkową powłoką z możliwością układania natynkowego oraz podtynkowego. Kable domofonowe występują w odmianach dwu, cztero-, sześcio- i ośmiożyłowych. Ofertę uzupełniają przewody teleinformatyczne, kable UTP.

Przewody głośnikowe, antenowe, niskonapięciowe

Polecamy niskonapięciowe przewody do taśm LED. Są to kable wielożyłowe niskonapięciowe o małej średnicy. Do instalacji głośnikowych niezastąpione będą przewody druciane typu TLYp dwużyłowe o różnej średnicy w zależności zapotrzebowania na przenoszoną moc. Uzupełnieniem oferty jeskabel koncentryczny wraz z akcesoriami do stworzenia instalacji antenowej.

©  Eelektryka.com 2024    projekt i realizacja: liczi.pl