Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

Żarówki LED w halogenach

Doskonale sprawdzą się w sypialniach, kuchniach czy łazienkach. Można nimi oświetlić wnętrza szaf, wnęki czy garderobę. Z uwagi na małe rozmiary nie będą one przeszkadzały dosłownie wszędzie. LEDowe światło dekoracyjne skutecznie pomoże w użytkowaniu pomieszczeń, a także doda im niesamowitego uroku. Oprawy podwójne dobrze sprawują się lokalach usługowych, w których potrzebujemy dobrego oświetlenia. Często podwójne oświetlenie możemy spotkać w salonach fryzjerskich.

Dobre oświetlenie w takich punktach to podstawa. Również w kuchniach, w punktach gastronomicznych dobre oświetlenie jest bardzo ważne, z tego względu najczęściej wybierane tam są oprawy z żarówkami, które posiadają więcej niż jedno źródło oświetlające. Swoje zastosowanie oprawy podwójne znajdują również w sklepach. Oprócz swoich praktycznych funkcji, pełnią również doskonałą funkcję dekoracyjną. Doskonały wygląd, sprawdzi się wszędzie tak, gdzie potrzebujemy oświetlenia. Dobrze wyglądające oprawy, coraz częściej znajdują swoje zastosowanie w biurach. Małe wymiary skutecznie wtapiają się w wystrój biur, a odpowiednio zamontowane w suficie nie zabierają za dużo miejsca. Oprawy podwójne to doskonały wybór dla osób, które potrzebują mocniejszego oświetlenia.

Oprawy podwójne 

Kategoria jest pusta.

Halogeny podwójne

Oprawy podwójne przeznaczone są do montażu żarówek LED i halogenach w miejscach, w których potrzebujemy więcej siły światła, niż w przypadku zastosowania opraw pojedynczych. Doskonale sprawdzą się w każdym miejscu, w którym używanie pojedynczych żarówek okazuje się zbyt mało efektowne. Oprawy podwójne bardzo często są wykorzystywane, przy montażu oświetlenia w podwieszanych sufitach. Jest to nowoczesny, na miarę XXI wieku, sposób oświetlania pomieszczeń. Uniwersalnie zaprojektowane oprawy, mają ogromne możliwości zastosowania. Ich użycie nie będzie kolidowało praktycznie w żadnym przypadku z wystrojem wnętrza.

Oprawy halogenowe podwójne

Dobrze zaprojektowane oprawy mają wysoką wytrzymałość, są odporne na niezbyt mocne uderzenia, a najlepsze materiały z jakich są wykonane, znacząco przedłużają żywotność opraw. Ich możliwości oświetleniowe mają szerokie zastosowanie, niekoniecznie muszą być montowane na sufitach, ale także na ścianach. Mogą podświetlać i akcentować dodatkowe obiekty typu posągi czy fontanny. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi doskonale sprawdzą się wszędzie. Dzięki ich zastosowaniu ułatwiamy sobie późniejszą obsługę.

Lampy LED halogeny podwójne

Z tych opraw bardzo łatwo wymienić uszkodzone źródło światła. W oprawach możemy montować żarówki LED, które z uwagi na swój pozytywny wpływ na środowisko naturalne, są częściej wybierane przez klientów. Żarówki LED są w 100% biodegradowalne, a ich niskie zużycie energii przekłada się na mniejsze zapotrzebowanie w energię elektryczną, a co za tym idzie przyczyniamy się do poprawy klimatu. Mniejsze zużycie energii elektrycznej pomaga również sporo zaoszczędzić, płacąc mniejsze rachunki za energię elektryczną, po kilku latach zaoszczędzimy całkiem nie małą kwotę.

©  Eelektryka.com 2019    projekt i realizacja: liczi.pl