Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

Żarówki LED w halogenach

Doskonale sprawdzą się w sypialniach, kuchniach czy łazienkach. Można nimi oświetlić wnętrza szaf, wnęki czy garderobę. Z uwagi na małe rozmiary nie będą one przeszkadzały dosłownie wszędzie. LEDowe światło dekoracyjne skutecznie pomoże w użytkowaniu pomieszczeń, a także doda im niesamowitego uroku. Oprawy podwójne dobrze sprawują się lokalach usługowych, w których potrzebujemy dobrego oświetlenia. Często podwójne oświetlenie możemy spotkać w salonach fryzjerskich.

Dobre oświetlenie w takich punktach to podstawa. Również w kuchniach, w punktach gastronomicznych dobre oświetlenie jest bardzo ważne, z tego względu najczęściej wybierane tam są oprawy z żarówkami, które posiadają więcej niż jedno źródło oświetlające. Swoje zastosowanie oprawy podwójne znajdują również w sklepach. Oprócz swoich praktycznych funkcji, pełnią również doskonałą funkcję dekoracyjną. Doskonały wygląd, sprawdzi się wszędzie tak, gdzie potrzebujemy oświetlenia. Dobrze wyglądające oprawy, coraz częściej znajdują swoje zastosowanie w biurach. Małe wymiary skutecznie wtapiają się w wystrój biur, a odpowiednio zamontowane w suficie nie zabierają za dużo miejsca. Oprawy podwójne to doskonały wybór dla osób, które potrzebują mocniejszego oświetlenia.

Oprawy podwójne 

Produktów : 3

Halogeny podwójne

Oprawy podwójne przeznaczone są do montażu żarówek LED i halogenach w miejscach, w których potrzebujemy więcej siły światła, niż w przypadku zastosowania opraw pojedynczych. Doskonale sprawdzą się w każdym miejscu, w którym używanie pojedynczych żarówek okazuje się zbyt mało efektowne. Oprawy podwójne bardzo często są wykorzystywane, przy montażu oświetlenia w podwieszanych sufitach. Jest to nowoczesny, na miarę XXI wieku, sposób oświetlania pomieszczeń. Uniwersalnie zaprojektowane oprawy, mają ogromne możliwości zastosowania. Ich użycie nie będzie kolidowało praktycznie w żadnym przypadku z wystrojem wnętrza.

Oprawy halogenowe podwójne

Dobrze zaprojektowane oprawy mają wysoką wytrzymałość, są odporne na niezbyt mocne uderzenia, a najlepsze materiały z jakich są wykonane, znacząco przedłużają żywotność opraw. Ich możliwości oświetleniowe mają szerokie zastosowanie, niekoniecznie muszą być montowane na sufitach, ale także na ścianach. Mogą podświetlać i akcentować dodatkowe obiekty typu posągi czy fontanny. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi doskonale sprawdzą się wszędzie. Dzięki ich zastosowaniu ułatwiamy sobie późniejszą obsługę.

Lampy LED halogeny podwójne

Z tych opraw bardzo łatwo wymienić uszkodzone źródło światła. W oprawach możemy montować żarówki LED, które z uwagi na swój pozytywny wpływ na środowisko naturalne, są częściej wybierane przez klientów. Żarówki LED są w 100% biodegradowalne, a ich niskie zużycie energii przekłada się na mniejsze zapotrzebowanie w energię elektryczną, a co za tym idzie przyczyniamy się do poprawy klimatu. Mniejsze zużycie energii elektrycznej pomaga również sporo zaoszczędzić, płacąc mniejsze rachunki za energię elektryczną, po kilku latach zaoszczędzimy całkiem nie małą kwotę.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl