Kategorie
Menu

Kategorie

Lista produktów producenta: FireAngel

FireAngel jest renomowaną angielską firmą, zajmującą się wytwarzaniem i sprzedażą czujników tlenku węgla, gazu i dymu. Obecnie marka ta przoduje na rynkach w Wielkiej Brytanii, Niemczech i w krajach Beneluksu. FireAngel prężnie się rozwija i zaczyna podbijać nowe państwa, m.in. Polskę. Przedsiębiorstwo należy do ogromnego koncernu SPRUE – światowego lidera z zakresu produkcji detektorów tlenku węgla, gazu i dymu.


SPRUE znane jest z tworzenia własnych, innowacyjnych rozwiązań. Zaawansowana technologia, którą stosują sprawia, że ich produkty są najlepsze w swoich kategoriach. Koncern stawia na jakość, co przekłada się na zadowolonych klientów. Wszystkie prace są kontrolowane przez specjalistów w dziedzinie czujników. Najwyższy poziom urządzeń usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagające osoby. FireAngel dokłada wszelkich starań, aby ich produkty spełniały oczekiwania każdego. Marka stawia na doskonałą jakość nie tylko urządzeń, ale także usług, co potwierdzają znakomite wyniki sprzedaży. Firma należąca do SPRUE zdobywa coraz to większe grono zaufanych odbiorców.


O najwyższym poziomie jakości urządzeń świadczą zdobyte certyfikaty wydawane przez instytucje opiniotwórcze. Czujniki tlenku węgla uzyskały certyfikaty na zgodność z normą EN50291-1 oraz EN50291-2. Są one wydawane przez BSI (British Standard Institution) – najstarszą jednostkę w Europie, zajmująca się tworzeniem norm. Niewiele produktów dostępnych na polskim rynku mogą poszczycić się tymi dwoma certyfikatami. Ponadto detektory czadu otrzymały również Pozytywną Opinię Techniczną CNBOP (Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej), czyli polskiej instytucji, która opiniuje produkty na naszym rynku. Jest to najważniejszy instytut działający w tym obszarze w kraju.


Jeżeli chcą Państwo posiadać produkt najwyższej jakości, który zapewni bezpieczeństwo, wybór czujników FireAngel jest najlepszą możliwą dzisiaj opcją. W Polsce trudno jest znaleźć detektory o podobnym zaawansowaniu technologicznym.

Ilość wszystkich produktów: 1

©  Eelektryka.com 2023    projekt i realizacja: liczi.pl