Nasze sklepy:  twojegniazdka.pl

   Kategorie
Menu

Kategorie

Lista produktów producenta: BeghelliZałożona w 1982r, przez Gian Pietro Beghelli, firma jest europejskim leaderem w produkcji oświetlenia LED.


W fabrykach należących do Grupy Beghelli produkowane jest oświetlenie podstawowe, oświetlenie awaryjne, systemy bezpieczeństwa dla przemysłu jak i odbiorców indywidualnych oraz urządzenia elektroniczne użytku domowego. Dynamiczny rozwój firmy Beghelli doprowadził w roku 1998 do debiutu spółki na giełdzie papierów wartościowych w Mediolanie. Obrót firm wchodzących  w skład grupy w 2005 roku przekroczył 143.000.000 euro.


Siedziba główna BEGHELLI S.p.A. zlokalizowana jest pomiędzy Bolonią i Modeną, w miejscowości Monteveglio. Znajduje się tam zaplecze techniczno-biurowe, centrum logistyczne z magazynem centralnym o powierzchni 17000m2, laboratorium fotometryczne oraz laboratorium badawczo–rozwojowe. Pierwszy z zakładów produkcyjnych znajduje się w miejscowości Crespellano (położonej kilka kilometrów od Monteveglio). W ciągu roku wytwarzane jest tam ponad 44 miliony różnego rodzaju komponentów, a do ich produkcji zużywane jest ponad 2000 ton tworzywa sztucznego. Produkcja układów elektronicznych odbywa się w dwóch fabrykach 


w miejscowości Cimone, położonej w Apeninach. Każdego dnia wykorzystuje się w nich ponad 1,5 miliona różnego rodzaju podzespołów elektronicznych do produkcji gotowych komponentów wykorzystywanych w oprawach oświetleniowych. Kolejny zakład produkcyjny w Savigno to


w całości zautomatyzowana montownia. Tu trafiają komponenty z Crespellano oraz Cimone, z których składane są kompletne oprawy oświetleniowe.


Grupa Beghelli prowadzi silną ekspansję na rynkach europejskich oraz światowych. W 1999 roku Beghelli przejął zakład produkcyjny ELPLAST, czołowego czeskiego producenta opraw oświetleniowych. W roku 2000 do grupy Beghelli dołączyło kanadyjskie przedsiębiorstwo LUXNET – obecnie BEGHELLI CANADA. Również w roku 2000 Grupa Beghelli przejęła firmę PRAZISA, drugiego co do wielkości niemieckiego producenta systemów oświetlenia awaryjnego opartych na centralnej baterii.


Produkty Beghelli sprzedawane są poprzez sieć lokalnych dystrybutorów w ponad 60 krajach na całym świecie. Na polskim rynku, oświetlenie awaryjne firmy Beghelli jest szeroko znane oraz dostępne od połowy lat 90. Do 2006 roku Beghelli reprezentowany był na naszym rynku przez polskiego dystrybutora. Wiosną 2006 roku zarząd grupy Beghelli podjął strategiczną decyzję o otwarciu w Polsce swojego przedstawicielstwa. Pozwoliło to firmie na rozszerzenie oferty na polskim rynku o oprawy oświetlenia podstawowego. Od tego czasu firma nieustannie się rozwija, zarówno jeśli chodzi o zaplecze biurowo-magazynowe jak i poszerzanie zasięgu działania i otwarcie oddziału we Wrocławiu. Obecnie nasza firma ma siedzibę główną oraz magazyn w Rybniku.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

©  Eelektryka.com 2024    projekt i realizacja: liczi.pl