Kategorie
Menu

Kategorie

Żarówki LED gu10

Wiele mówi się dzisiaj o podwyżkach prądu i wydaje się, że przez wiele lat będzie to temat, który poruszy sporą grupę Polaków. Nie jest bowiem tajemnicą, że ceny energii elektrycznej w Polsce są naprawdę wysokie, co może dziwić, bo przecież zasoby węgla mamy naprawdę duże. Oczywiście wielu wskaże tutaj na źródła odnawialne, a więc choćby energię słoneczną, ale większości zwyczajnie nie stać na panele czy wiatraki. Nawet wówczas, kiedy część takiej inwestycji miałaby zostać sfinansowana ze środków pochodzących z Unii Europejskiej. W takim razie oszczędności poszukać trzeba gdzie indziej. Dobrym pomysłem na początek będą żarówki LED, które należy wstawić w każdym pomieszczeniu. Co za nimi przemawia?

Żarówka LED G9

Największą zaletą takich żarówek LED jest oczywiście oszczędność. Musimy bowiem mieć na uwadze, że pobierają one o wiele mniej prądu od klasycznych żarówek, które przez wiele lat gościły w naszych mieszkaniach. Pod tym względem zastępujące je żarówki LED E14 oraz E27 wypadają zdecydowanie lepiej.

Żarówka LED G4

Na tym jednak zalety żarówek LED się nie kończą. Nie każdy bowiem zdaje sobie sprawę z tego, że są one też bardzo żywotne i w zasadzie niestraszne im przepalenie. Wydaje się więc, że jak najbardziej warto postawić na żarówki LED G4, LED G9 i wszystkie inne produkty tego rodzaju.

Zmieniając je w całym swoim mieszkaniu, już po kilku miesiącach można poczuć sporą różnicę w opłatach za energię elektryczną. Konsumentów nie powinny tutaj odstraszać ich wyższe ceny. Żarówki takie zwracają się bowiem naprawdę bardzo szybko.

Żarówki LED 

Produktów : 88

Żarówka led e27

Każdemu z nas zależy dzisiaj na oszczędności i oczywiście jest to zrozumiałe. Nie da się bowiem ukryć, że egzystencja kosztuje nas coraz więcej. Z drugiej strony nie zapominajmy jednak, że obecnie w dobie dwudziestego pierwszego wieku mamy jednak coraz więcej możliwości do oszczędzania. Na pewno wielu z nas oszczędzanie zaczyna od energii elektrycznej i rzecz jasna słusznie, bo prąd jest jednak bardzo drogi i nic nie wskazuje na to, aby miało być inaczej, a jeśli już to jego cena nadal będzie szła w górę. Jak zacząć oszczędzać na prądzie? Nie jest to trudne. Wystarczy wymienić żarówki.

Żarówki led e27

Jeżeli mielibyśmy Wam dziś coś na tej płaszczyźnie polecić, to oczywiście wskazalibyśmy na żarówki LED, która są najbardziej energooszczędne i w zależności od mocy powalają na oszczędności dochodzące nawet do kilkudziesięciu procent. Najpopularniejsze żarówki LED to obecnie LED E14 oraz E27, co nie oznacza, że musicie nabywać właśnie te modele. W pierwszej kolejności radzimy jednak zainteresować się właśnie nimi, bo są one najbardziej uniwersalne.

Żarówka gu10

Poza tym wyróżnić możemy jeszcze żarówki LED G4, które są doskonałą alternatywą dla tak zwanych halogenów. Innym rodzajem takiego produktu są natomiast żarówki LED G9. Niezależnie, na co się zdecydujecie i które żarówki LED zamontujecie w swoim mieszkaniu, możecie spodziewać się sporej oszczędności. Tym bardziej że nie tylko pobierają one mniej prądu, ale także mają o wiele dłuższą żywotność od tradycyjnych żarówek, które powoli przechodzą już w zapomnienie i rzecz jasna słusznie. LED E14, E27, G9, G4, GU10

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl