Nasze sklepy:  twojegniazdka.pl

   Kategorie
Menu

Kategorie

Lista produktów producenta: Lechpol Electronics

Lechpol istnieje od 1990 roku. Firma ozpoczęła swoją działalność jako mała firma oferująca przede wszystkim sprzedaż układów scalonych do wchodzących w Polsce systemów telewizyjnych PAL – SECAM oraz fonii do odbiorników radiowych i telewizyjnych. Z roku na rok poszerzali swoją aktywność. Dwie dekady na rynku elektroniki w Polsce, to czas wielu przemian. Budowanie statusu marek było i nadal jest procesem mozolnym i długotrwałym. Lechpol nigdy nie był i nadal nie jest zorientowany na działania przynoszące natychmiastowy zysk. Stara się raczej tak poprowadzić proces zarządzania, by przynosił on długotrwałe owoce w postaci wzrostu świadomości marek. W biznesie cenią sobie cierpliwość. Po 25 latach istnienia na rynku najlepiej świadczą o firmie, coraz bardziej rozpoznawalne marki produktów.
Kruger&Matz to obecnie najlepiej rozpoznawalna i najbardziej medialna marka w portfolio. Pojawiła się ona na polskim rynku w roku 2010, a historię jej powstania najlepiej oddają dwa słowa: pasja i marzenie. Kruger&Matz pragnie inspirować do życia pełnego wartości i pasji, a wprowadzając do oferty wyjątkowe i dostępne dla każdego produkty chce dać ludziom narzędzia do lepszego życia. Dlatego w portfolio produktów Kruger&Matz znaleźć można m.in. designerskie i zapewniające doskonałą jakość dźwięku słuchawki oraz sprzęt audio, a także nowoczesne rozwiązania mobilne jak tablety, czy smartfony.
Teesa dostarcza szeroką gamę urządzeń małego AGD, gwarantujących najwyższy poziom jakości w bardzo atrakcyjnej cenie. Teesa daje ogrom narzędzi, które pomagają nie tylko zadbać o wygląd i porządek w domu, ale także zaserwować domownikom lub gościom najbardziej wyszukane potrawy oraz zdrowe świeżo wyciskane soki z owoców i warzyw.
Peiying to marka doskonale znana miłośnikom car audio i tuningu. Z serii Peiying firma oferuje świetne wzmacniacze i głośniki samochodowe, radia samochodowe z dużym ekranem i przejrzystym menu, a także urządzenia multimedialne, które przydadzą się każdemu kierowcy, np. nawigacje z precyzyjnymi mapami czy wideo rejestratory.
CABLETECH to marka dobrze znana na rynku urządzeń i akcesoriów telewizyjnych. W jej ofercie znaleźć można tunery DVB-T, różnego typu kable, czasze antenowe i osprzęt satelitarny.
KEMOT obejmuje bardzo szeroki wachlarz produktów i akcesoriów elektrycznych: termostaty, mierniki, sprzęt lutowniczy, itp. Zróżnicowana oferta urządzeń sprawia, że znajdują one zastosowanie zarówno w warunkach domowych, jak też serwisowych i przemysłowych.
QUER oferuje przede wszystkim akcesoria komputerowe. W odpowiedzi na ciągle zmieniające się upodobania i potrzeby klientów na przestrzeni ostatnich kilku lat asortyment tej marki był systematycznie poszerzany. Obecnie QUER to kilkaset doskonałej jakości produktów sklasyfikowanych w kilku najważniejszych kategoriach: nośniki danych, myszki, klawiatury, słuchawki, a zabawki takie jak drony, samochody zdalnie sterowane oraz deskorolki elektryczne.
UNI-T proponuje zgodne ze światowymi standardami wysokiej jakości produkty służące do pomiarów w układach przemysłowych i laboratoriach . W ofercie marki znaleźć można innowacyjne urządzenia, których dokładność i rozbudowane funkcje sprawiają, że znajdują one szerokie zastosowanie w zróżnicowanych układach pomiarowych.
AZUSA oferuje bogaty wybór produktów do tworzenia instalacji nagłośnieniowych. Tej marce zaufało już wielu odbiorców rynku audio, instytucji kulturalnych i administracji publicznej, szkół, klubów i restauracji oraz firm z branży muzycznej. W asortymencie marki znajdują się m.in. przewodowe, jak też bezprzewodowe mikrofony oraz zestawy nagłośnieniowe, wzmacniacze cyfrowe, miksery oraz akcesoria nagłośnieniowe.
VIPOW to marka specjalizująca się w kompleksowym dostarczaniu wysokiej jakości baterii, akumulatorów, ładowarek, a także produktów oświetleniowych. VIPOW zapewnia szeroki wybór innowacyjnych produktów, począwszy od tych stosowanych na co dzień po bardziej specjalistyczne, o większej mocy potrzebnej do zasilania nowoczesnych urządzeń.
DIBEISI to zapewniające rewelacyjną czystość dźwięku kolumny i głośniki.
M-LIFE  to marka, której celem jest wyznaczanie trendów na rynku akcesoriów GSM. Oferuje ona, m.in. łatwe do nałożenia dedykowane folie ochronne na wyświetlacze, baterie o zwiększonej pojemności, a także modne futerały na telefony, zestawy słuchawkowe (HF) oraz baterie awaryjne (power banki).
      
Od roku 2006 Lechpol przeżywa najbardziej dynamiczny okres w historii swojego rozwoju. Został on zauważony przez niezależnych ekspertów gospodarczych i ekonomicznych w Polsce, a firma i jej zarząd otrzymuje wiele nagród i wyróżnień. W ostatnich latach firma otrzymała, m. in. wielokrotnie tytuł Gazeli Biznesu, Orła Biznesu, Geparda Biznesu. W 2011 roku Lechpol został laureatem rankingu Rodzinna Firma Roku organizowanego przez magazyn Newsweek, otrzymał Wiktorię – Znak Jakości Przedsiębiorców a także certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo. W 2012 przyznano firmie tytuł Rynkowego Lidera Innowacji oraz uhonorowano Złotym Orłem Biznesu w konkursie na Mazowiecką Firmę Dziesięciolecia w kategorii Handel i Dystrybucja. Kolejnym, ważnym wyróżnieniem była nominacja do nagrody Firma bez granic w konkursie organizowanym przez TVP Info i Dziennik Gazeta Prawna, w ramach akcji „Nie ma wolności bez przedsiębiorczości” pod honorowym patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. W 2013 r. zostaliśmy wyróżnieni także statuetką Lidera Przedsiębiorczości 2013 Roku oraz otrzymaliśmy tytuł Geparda Biznesu, który został przyznany przez redakcję Magazynu Przedsiębiorców „Europejska Firma” na podstawie analiz dynamiki wartości rynkowej oraz efektywności. Firma Lechpol znalazła się także w  gronie Diamentów Forbesa 2015 - przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech klatach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.

Więcej

Ilość wszystkich produktów: 4

©  Eelektryka.com 2024    projekt i realizacja: liczi.pl