Kategorie
Menu

Kategorie

Oprawa oświetleniowa do wewnątrz

W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości oprawy kasetonowe, pojedyncze, podwójne oraz potrójne w zestawie i bez, oraz natynkowe pojedyncze z ruchomą głowicą w zestawie i bez. Są one dużo większe, mają kształt prostopadłościanu, dzięki solidniejszej konstrukcji, charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością. Oprawy schodowe natomiast są płaskie, dają światło rozproszone. Mają dużo zastosowań, nadają się pod schody, ale też do kuchni czy przedpokoju, aby stworzyć wieczorny nastrój i subtelnie oświetlić tam, gdzie tego potrzebujemy. Oprócz płaskich opraw schodowych, posiadamy też takie z wystającym gwintem na żarówkę. Dla ułatwienia dla naszych klientów stworzyliśmy gotowe zestawy do montażu, które zawierają gniazdko, żarówkę LED, oraz jedną z naszych opraw halogenowych, tak aby oszczędzić Państwu tworzenia zestawu samodzielnie, jeśli akurat oprawy z zestawu Państwu odpowiadają.

Oprawy schodowe

Oferujemy Państwu również panele LED do montażu podtynkowego w białym kolorze, w kształtach kwadratowych oraz okrągłych, które dają światło barwy ciepłej oraz neutralnej. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również gniazdka do żarówek LED i halogenowych ceramiczne oraz plastikowe. Posiadamy też adaptery, które umożliwiają użycie żarówki z innym trzonkiem w oprawie, która zwykle jest używana z innymi żarówkami.

Oprawy do wewnątrz 

Produktów : 120

Oprawy oświetleniowe

W ofercie naszego sklepu z elektryką posiadamy oprawy do wewnątrz - gniazdka ceramiczne, oprawki ceramiczne, plastikowe, adaptery, oprawy halogenowe, gotowe zestawy do montażu oraz panele. Nasz sklep oferuje wyjątkowo duży wybór opraw halogenowych, w różnych kształtach i kolorach. Są to między innymi oprawy okrągłe oraz kwadratowe w kolorze grafitowym, białym, chromowym, satynowym, w kolorze złotej patyny. Służą one do wbudowania w sufit podwieszany, gipsowo-kartonowy oraz do montażu podtynkowego.

Lampy natynkowe

Montaż jest bardzo łatwy. Oprawy te są trwałe oraz bardzo estetycznie wyglądają. Oprawa jest już osadzona na stałe, dlatego do wymiany żarówki nie trzeba jej demontować. Wśród opraw halogenowych posiadamy też z ruchomą głowicą kwadratowe oraz okrągłe, a także z efektem rybiego oka, które dają możliwość ustawiania żarówki pok takim kątem, jaki w danym momencie nam jest potrzebny. Są one również łatwe do zamontowania oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Oprawy halogenowe

Oprawy halogenowe, które zadowolą wymagającego klienta to oprawy szklane z lustrem z rantem czarne, brązowe, fioletowe, srebrne. Te oprawy występują również w kształcie kwadratowym jak i okrągłym. Oprócz tego proponujemy wysokiej jakości oprawy wodoodporne, dzięki którym będziemy mieć pewność, że nie zniszczą się pod wpływem wody, w pomieszczeniach, gdzie mogą mieć z nią do czynienia. Posiadamy również oprawy halogenowe podwójne, na dwie żarówki.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl