Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

Taśmy LED z zasilaczem

Oprócz punktów usługowych taśmy LED znajdują zastosowanie w życiu prywatnym. Doskonale sprawdzą się w łazienkach. Podświetlenie wanny poprawi nastrój podczas odprężającej kąpieli. Oświetlenie lustra pozwoli na lepsze korzystanie z niego, słabo oświetlone lustra są często problemem, szczególnie dla kobiet, kiedy to ciężko jest poprawić makijaż. Taśmy LED doskonale komponują się w sypialniach, zmysłowe podświetlenie łóżka poprawi niejeden wieczór. Oprócz łóżka taśmy LED mogą podświetlać także meble i wnęki.

Jaki zasilacz do taśmy LED?

Doskonale eksponują odłożone tam rzeczy. Często wykorzystywane są jako dekoracja schodów, podświetlenie schodów jest ważną częścią planowania oświetlenia w domu. Podświetlenie każdego stopnia zmniejszy do minimum ilość wypadków z wykorzystaniem schodów. Często niebezpieczne okazują się nocne spacery po schodach. Aby taśmy LED służyły jak najdłużej, warto je zamontować na aluminiowych listwach, które doskonale przewodzą ciepło. Do montażu nie potrzebujemy żadnych narzędzi. Wystarczy jedynie przykleić taśmę do stałego podłoża i podłączyć zasilacz do gniazdka z energią elektryczną. Montaż trwa kilkanaście minut, a światłem płynącym z taśm LED możemy cieszyć się przez długi czas.

Taśma LED + zasilacz 

Produktów : 3

Zasilacz do taśmy LED

Taśmy LED zyskują coraz większą popularność, ze względu na swoją uniwersalność. Mają nieograniczoną liczbę zastosowań. Zestawy z zasilaczami są gotowe do pracy, wystarczy je zamontować i podłączyć do gniazdka z energią elektryczną. Z montażem poradzi sobie każdy. Wystarczy uciąć nożyczkami taśmę na odpowiednią długość. Jeśli taśma okaże się za krótka, z powodzeniem można ją przedłużyć, łącząc ją z innym kawałkiem taśmy za pomocą specjalnej złączki. Taśmy mają rewers z taśmą klejącą, co znacząco ułatwia montaż. Oświetlenie LED jest najbardziej ekologiczne, spośród wszystkich dostępnych źródeł światła, są w 100% biodegradowalne.

Zestaw taśmy LED - zasilacz

Kolejną zaletą jest ich energooszczędność, kupując taśmy LED zużywany mniej energii elektrycznej niż przy zwykłym oświetleniu, co ma wpływ na ekologię i poprawienie warunków środowiskowych. Żywotność LED-ów jest o wiele dłuższa niż żarówek konwencjonalnych, przez co nie zaśmiecają niepotrzebnie naszej planety. W zestawie z taśmą jest zasilacz, który jest niezbędny do uruchomienia oświetlenia. Wachlarz zastosowań jest ogromny.

Taśmy oświetlenia LED

Taśmy LED goszczą coraz częściej w punktach usługowych. Prym wiodą w sklepach, podświetlając wystawy i gabloty. Odpowiednio oświetlone witryny, podkreślając walory towaru, skutecznie zwabiają klienta. W związku, z czym reklamowane produkty szybciej się sprzedają, porównując to z niskimi cenami taśm LED, jest to bardzo opłacalne. Wiele sklepów wykorzystuje oświetlenie do reklamowania najnowszych towarów. Punkty gastronomiczne chętnie korzystają z dodatkowego podświetlenia. Często możemy je zauważyć w barach, kuchniach. Wystawy drogich trunków za barem nabierają fasonu, stają się atrakcyjniejsze dla klientów, co skutkuje zwiększeniem sprzedaży.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl