Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

  Oświetlenie LED do domu

  Wykorzystanie oświetlenia LED coraz częściej można zobaczyć w wielu miejscach. Ponad połowa mieszkań prywatnych używa tego typu oświetlenia. Z uwagi na niewielkie rozmiary, można zastosować je niemal wszędzie. Doskonale sprawdzą się jako główne źródło światła, a także jako światło pomocnicze. Doskonale wyglądające oprawy mogą być także traktowane jako światło dekoracyjne. Świetnie sprawdzą się w eksponowaniu nietuzinkowych elementów wyposażenia mieszkania. Podświetlenie takich elementów jak schody, posążki czy ceglane ściany, automatycznie poprawią wartości wizualne mieszkania. Oświetlenie LED często jest także używane w miejscach handlowo-usługowych.

  Zestaw oświetleniowy LED

  W sklepach genialnie spiszą się w roli oświetlenia witryn lub gablot z eksponowanym towarem. Klient kupuje oczami, więc jeśli odpowiednio wyeksponujemy towar, zwróci on uwagę kupującego i pozwoli nam zwiększyć zyski. Zestawy oświetleniowe LED są również wykorzystywane w punktach czysto usługowych jak np. gastronomia. Niemal w każdym barze czy restauracji dostrzec możemy oprawy z żarówkami LEDowymi. Oprócz praktycznych funkcji, tworzą specyficzny klimat danego miejsca.

  Często klienci w restauracjach zapamiętują te miejsca po grze światła, jakie jest tam zamontowane. Odpowiednio dobrana barwa światła pozwoli na stworzenie swojego niepowtarzalnego klimatu. Doskonałym wyborem będą gotowe do montażu zestawy, które zostały tak zaprojektowane, by ich montaż nie był trudny. Praktycznie każdy, kto ma jakiekolwiek zdolności manualne będzie mógł zamontować wyżej wymienione zestawy dostosowując ich rodzaj do własnych potrzeb. Późniejsze wymiany uszkodzonych źródeł światła również są ułatwione, ze względu na specjalną budowę. Doskonale dopasowane zestawy ułatwią nam to zadanie.

  Zestawy gotowe do montażu 

  Kategoria jest pusta.

  Zestaw halogenów

  Zestawy gotowe do montażu do świetny wybór dla osób, które cechują sobie wygodę. Przy wyborze oświetlenia możemy za jednym zamachem wybrać oprawę, gniazdo i żarówkę, które chcemy zamontować. Nie musimy wybierać i dopasowywać różnych wyborów by pasowały do siebie. Zamawiając zestaw gotowy do montażu zestaw z żarówką LED otrzymujemy praktyczny i dobrze wyglądający komplet oświetleniowy, który doskonale ze sobą współgra.

  Żarówki LED

  Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, mamy pewność że wszystkie elementy z zestawu wytrzymają bardzo długo. Wybierając żarówkę LED, która jest w zestawie skutecznie obniżymy swoje rachunki za energię elektryczną. Żarówki LED są energooszczędne, więc dzięki zastosowaniu żarówek tego typu w całym mieszkaniu, zaoszczędzimy całkiem niemałe pieniądze w skali kilku lat. Raz zainwestowane pieniądze, bardzo szybko się zwrócą. Dzięki użyciu żarówek LED pomagamy środowisku naturalnemu, 100% biodegradowalne żarówki nie zaśmiecają Ziemi, a ich energooszczędność pozytywnie wpływa na klimat. Zużywając mniej energii elektrycznej, w skali świata o wiele mniej zanieczyszczeń z elektrowni węglowych trafia do atmosfery. Stawiając na LED wybieramy ekologię i przyszłość.

  ©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl