Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

Zaciski przyłączeniowe

W naszym sklepie oferujemy również duży wybór bloków rozdzielczych, które montuje się na szynie bądź na ścianach. Posiadają one różną liczę otworów z każdej strony bloku. Posiadają one specjalną, kolorową klapkę, która chroni przed bezpośrednim kontaktem z torami. W zależności od modelu, bloki posiadają różną liczbę otworów, dzięki którym łatwiej jest podłączyć różnego rodzaju okablowanie, przewody, oświetlenie, itp. Bardzo ułatwiają pracę przy budowaniu instalacji elektrycznych. Oferujemy Państwu również szyny wyrównujące potencjał, które służą do ochrony przeciwpożarowej i przeciwporażeniowej. Stanowi ochronę na przykład dla piorunochronu, który znajduje się na zewnątrz budynku.

Szyny ekwipotencjalne

Chroni przed powstaniem niebezpiecznego napięcia elektrycznego. To bardzo ważny element, bardzo często obowiązkowy szczególnie  w budynkach mieszkalnych oraz do użytku publicznego. Nasza firma współpracuje z najlepszymi firmami, które specjalizują się w tworzeniu wszelkiego rodzaju akcesoriów do tworzenia bezpiecznej instalacji elektrycznej. Produkty w naszym sklepie posiadają specjalne certyfikaty i dostosowują się do wszelkich norm w branży elektrycznej. Oferujemy najlepszy osprzęt dla elektryków w atrakcyjnych cenach. Producenci, z którymi współpracujemy są godni zaufania. Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym.

Rozdział energii i podłącz. zasilania 

Produktów : 29

Blok rozdzielczy Legrand

Nasz sklep oferuje duży wybór produktów do rozdziału energii oraz podłączania zasilania. Wśród nich są listwy zaciskowe oraz bloki rozdzielcze. Służą one do efektywniejszego tworzenia instalacji elektrycznych. Posiadamy bardzo duży wybór listew zaciskowych, które służą do rozdzielania przewodów, do ich łączenia oraz do efektywniejszego i bezpieczniejszego tworzenia instalacji elektrycznych w domach rodzinnych, mieszkaniach, ale również w przemyśle oraz w budynkach do użytku publicznego.

Blok rozdzielczy Hager

Mamy wybór listew o różnej liczbie torów do podłączania kabli różnego rodzaju. Są one łatwe w montowaniu dzięki wbudowanym specjalnym otworom. Do listew można nabyć zaciski z tworzywa, które sprawia, że otwory są podzielone na osobne obszary co na przykład może służyć do takiego podłączania przewodów, aby nie plątały się ze sobą. Służyć może również jako zabezpieczenie przed kontaktem z torami. Tam gdzie obowiązkowe jest rozdzielanie zasilania, np. w dużych instalacjach przemysłowych, tam używa się produktów do rozdziału energii, a w tym listew zaciskowych wielotorowych.

Bloki rozdzielcze

Oferujemy listwy, które mają od 7 do 15 zacisków. Są one trwałe, bezpiecznie i niezawodne. Listwy są używane w szafach sterowniczych, rozdzielczych, izolacyjnych, tam gdzie występuje duża  liczba odejść do rozdzielenia. Dzięki temu, że montowane są do szyny, można je łatwo demontować i ponownie montować. Są one również wykorzystywane w technice oświetleniowej. Tory prądowe można też rozdzielać za pomocą noża monterskiego.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl