Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

Listwa zaciskowa do rozdzielnicy

Stosowanie listew zaciskowych jest bezpieczne i niezawodne. Bardzo łatwo montuje się je do podłoża dzięki specjalnym otworom. Jest ona dzielona na samodzielne obszary poprzez użycie zacisków głównych. Samodzielne obszary tworzą obszar zaciskowy, który może posiadać różnorodne funkcje. Liczba obszarów i zacisków może być dowolna. Są one używane w szafach zasilających, rozdzielczych, sterowniczych, wszędzie tam, gdzie obowiązkowe jest rozdzielenie zasilania między większą ilość odejść. Bardzo duża ilość przewodów może być podłączona do listwy. W związku z tym, że można je przyczepić do szyny, bardzo łatwy jest montaż, a także ewentualny demontaż listwy.

Listwy zaciskowe elektryczne

Współpracujemy z najlepszymi firmami, które oferują produkty potrzebne do sprawnego i bezpiecznego tworzenia, budowania instalacji elektrycznych zgodnych z wszelkimi normami bezpieczeństwa. Posiadamy duży wybór listew, które mają różną liczbę torów. Posiadamy też do wyboru różną kolorystykę listew. Gwarantujemy najlepszej jakości produkty od zaufanych producentów, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Oferujemy szybką wysyłkę lub odbiór osobisty w naszym sklepie stacjonarnym. Mogą Państwo znaleźć u nas duży wybór produktów idealnych dla specjalistów z branży elektrycznej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dajemy 24 godzinną gwarancję na zaciski przełączeniowe kupione w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym.

Zaciski przyłączeniowe 

Produktów : 14

Listwa zaciskowa

W naszym sklepie znajduje się bardzo duży wybór zacisków przełączeniowych - listew zaciskowych na szynę. Są one używane do łączenia przewodów elektroenergetycznych pod względem elektrycznym oraz mechanicznym. Są używane w elektronice przemysłowej, gdzie możliwe jest łączenie kabli i przewodów o małych przekrojach oraz dużych. Używane są one do ochrony przewodów w instalacji elektrycznej.

Listwa zaciskowa na szynę

Zaciski przełączeniowe służą do budowania instalacji elektrycznych. Są potrzebne do łączenia przewodów jak i podziału torów prądowych, które zależy od budowy listwy, a także torów neutralnych czy torowych. Listwy zaciskowe mają zróżnicowaną liczbę otworów: 7 zacisków, 11 zacisków, 12 torów, 15 torów. Polecamy również zacisk przyłączeniowy na szynę neutralny, izolowany, który posiada również dodatkowe zabezpieczenie przed kontaktem z torami. Gwarantują one jeszcze większe bezpieczeństwo naszej instalacji.

Listwa zaciskowa elektryczna

Listwy zaciskowe są istotne w kwestii osprzętu służącego do łączenia przewodów, które znajdują się w puszkach elektro-instalacyjnych. Listwy zaciskowe są również używane w technice oświetleniowej,  w rozdzielnicach kablowych i innych, które dotyczą elektroinstalacji. Listwy posiadają różną liczbę złączek, dlatego można rozdzielić tory prądowe, także można dzielić te listwy za pomocą noża monterskiego. Są one trwałe, wykonane z wysokiej jakości produktów, aby były niezawodne i bezpieczne w zainstalowanej już instalacji elektrycznej.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl