Nasze sklepy:  twojegniazdka.pl

   Kategorie
Menu

Kategorie

Lista produktów producenta: ElektroKabel

Firma ELEKTROKABEL to zakłady o łącznej powierzchni 3,5 ha na których pobudowane jest 10.000 m2 hal produkcyjno-magazynowych. Zatrudnienie wynosi 120 osób i w większości jest to wysoko wykwalifikowana kadra elektroników i energetyków.
Firma pracuje na najnowszych zdobyczach technologii światowej. Niejednokrotnie jako pierwsi w Europie uruchamiała najnowsze linie produkcyjne Jest klientem największych producentów maszyn kablowych takich jak: NIEHOFF, SPIRKA, BONGARD, WARDWELL, SKET, a także innych dostawców: BEGRA, KC MULTITRADE czy NORDDEUTSCHE AFFINERIE.
Podstawowym surowcem do produkcji jest miedź dostarczana zarówno z polskiej huty jak i z poza granic kraju. Poza miedzią wykorzystuje przede wszystkim PVC, Polietylen. Przerabia rocznie ok. 3000 ton miedzi oraz 3000 ton tworzyw sztucznych. Walcówka miedziana o średnicy 8 mm jest najmniej przetworzoną formą surowca miedzianego. Na własnych maszynach produkuje wszystkie średnice potrzebne do produkcji przewodów od 0,05 mm średnicy do 4,00 mm średnicy.
Wieloletnie doświadczenie i opracowanie własnych technologii produkcji w oparciu o polskie normy oraz dyrektywy unii europejskiej sprawiły, że produkty firmy są najwyższej jakości po konkurencyjnej cenie.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

©  Eelektryka.com 2024    projekt i realizacja: liczi.pl