Nasze sklepy:  twojegniazdka.pl

   Kategorie
Menu

Kategorie

Lista produktów producenta: Sanico Polux

Sanico Electronics Polska działa na polskim rynku od 2002 roku.

 

Przez te kilkanaście lat firma zdobyła zaufanie klientów i dokłada starań, aby zaufania tego nie stracić. A także, by codziennie pokazywać, że klienci podjęli słuszną decyzję i dokonali dobrego wyboru.


Firma jest jednym z największych w Polsce importerów m.in. źródeł światła, lamp solarnych i ogrodowych, które oferuje pod marką Polux. Sprzedaje również małe AGD takie jak np.: nawilżacze powietrza, termowentylatory, grzejniki olejowe i inne urządzenia grzewcze, wentylatory biurkowe i podłogowe. Posiada w swej ofercie szeroko pojęty sprzęt oświetleniowy, grzewczy i chłodniczy. Stale powiększama  asortyment, aby sprostać rosnącym potrzebom i wymaganiom klientów.

 

Produkty firmy charakteryzują się wysoką jakością, oryginalnym wzornictwem i atrakcyjną ceną. Zatrudnia w pełni kompetentną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która dba, aby na każdym etapie, od pomysłu i projektu, aż do wprowadzenia na sklepowe półki, projekty były dopracowane do granic możliwości.

 

Sanico Electronics Polska myśli innowacyjnie i wprowadza w życie nowe pomysły, dzięki którym produkty firmy są coraz lepsze, a życie prostsze i przyjemniejsze.

Ilość wszystkich produktów: 2

©  Eelektryka.com 2024    projekt i realizacja: liczi.pl