Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

Taśmy LED jednokolorowe

Taśmy LED często wykorzystane są do oświetlenia towarów na sklepowych wystawach. Tak podświetlone witryny bardziej przyciągają wzrok klienta i stają się atrakcyjniejsze. Warto je wykorzystać do reklamy nowych produktów lub hitów sezonu. Więc przy niewielkiej inwestycji można zwiększyć wpływy w sklepie, podkreślając walory sprzedawanego towaru. Innym zastosowaniem jest motoryzacja, a dokładniej tuning samochodów. Taśmy LED montowane są we wnętrzach samochodów jako dodatkowe podświetlenie, na drzwiach, pod fotelami czy na suficie większych vanów lub samochodów transportowych.

Taśma LED z pilotem

Tworzą niepowtarzalny klimat, którego brakuje w fabrycznym wyposażeniu samochodów. Jest to również zaletą po zmroku, kiedy często fabryczne oświetlenie samochodu nie podświetla podłogi. Wtedy pomocne mogą okazać się LED-y. Taśmy LED ze względu na swoją wodoodporność są często montowane na zewnątrz, jako oświetlenie tarasów i altanek. Doskonale radzą sobie z otaczającą je wilgocią. Taśmy zasilane są z zasilacza, więc nie trzeba kupować dodatkowych baterii, aby LED-y zaczęły działać. Potrzebne jest tylko gniazdko z energią elektryczną.

Taśmy LED jednokolorowe 

Produktów : 11

Taśma LED

Energooszczędne taśmy LED ze względu na nieograniczone możliwości wykorzystania są coraz popularniejszym towarem na rynku. Łatwy montaż, z którym może poradzić sobie każdy, jest ogromnym plusem. Kolejną zaletą jest ich energooszczędność, kupując taśmy LED zużywany mniej energii elektrycznej niż przy zwykłym oświetleniu, co ma wpływ na ekologię i poprawienie warunków środowiskowych. LED rozgrzewają się od razu, więc od momentu włączenia świecą pełną mocą świetlną. Są w 100% biodegradowalne, a na ten fakt zwraca uwagę coraz więcej klientów.

Taśma LED RGB

Jednokolorowe taśmy LED najczęściej są używane do podświetlania różnych elementów mieszkań. Wykorzystać je można zarówno w łazience przy subtelnym podświetleniu wanny lub lustra. Doskonale wpływa na odprężenie, którego oczekujemy od gorącej kąpieli. Zastosowanie znajdą także w sypialni, do subtelnego podświetlenia łóżka. Innym zastosowaniem jest podświetlenie mebli, szaf. Jest to czysto praktyczne zastosowanie, ponieważ taśmę LED wystarczy jedynie przykleić, nie trzeba profesjonalnych narzędzi, by poradzić sobie z ich montażem. Dodatkową zaletą taśm LED jest możliwość regulowania ich długości według własnych potrzeb.

Taśma LED 230V

Wystarczy uciąć nożyczkami taśmę na odpowiednią długość. Jeśli taśma okaże się za krótka, z powodzeniem można ją przedłużyć, łącząc ją z innym kawałkiem taśmy za pomocą specjalnej złączki. Przy montażu warto zamontować taśmy na aluminiowych prowadnicach, co skutecznie odprowadzi od nich ciepło, co znaczenie wydłuży ich i tak długą żywotność. Oprócz elementów wyposażenia pokoi możemy również oświetlić większe obiekty np. schody. Praktyczne wykorzystanie oświetlenia LED łączy się tutaj z nastrojowym podświetleniem każdego stopnia. Nie trzeba się martwić o potknięcie się na schodach, gdy każdy stopień będzie osobno oświetlony.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl