Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

Producent

Złączka do taśmy LED RGB

Oprócz walorów estetycznych taśmy LED sprawują się świetnie, także jako podświetlenie zacienionych miejsc. Bardzo łatwo można podświetlić wnętrze szafy, bez zbędnego prowadzenia dodatkowych kabli i montowania uchwytów na żarówki. Taśmy LED posiadają samoprzylepny rewers, co bardzo ułatwia ich montaż w każdym miejscu. Przy montażu na aluminiowych listwach zapewniamy taśmie chłodzenie, co pozytywnie wpłynie na jej działanie. Jak wiadomo taśmy LED wydają ciepło, które w kontakcie z listwą aluminiową jest lepiej przewodzone, co wpływa na obniżenie temperatury taśmy i przedłuża jej żywotność.

Łącznik taśmy LED RGB

Taśmy LED zużywają bardzo mało energii elektrycznej, co jest kolejną zaletą, jeśli zależy nam na ekonomicznym doborze oświetlenia. Wykorzystanie ich w wielu miejscach z pewnością ograniczy wydatki za energię elektryczną, a także długa żywotność zapobiega dodatkowym wydatkom. Łączymy więc przyjemne z pożytecznym, używając kolorowych taśm, zużywamy mniej energii elektrycznej, co wpływa pozytywnie na środowisko. Dodatkowym atutem LED jest to, że natychmiast po włączeniu osiągają pełną jasność, w porównaniu ze świetlówkami LED wypada dużo korzystniej.

Są lepsze również od konwencjonalnych żarówek, ponieważ emitują mniej CO2. LED-y nie zawierają rtęci, są w 100% biodegradowalne, na ten fakt zwraca uwagę coraz więcej konsumentów. Taśmy zasilane są za pomocą zasilacza, który musi być połączony z gniazdkiem elektrycznym. Nie potrzeba tutaj absolutnie żadnych baterii. Trwały montaż pozwoli na długie cieszenie się ciepłym światłem, które wpłynie na wiele przyjemnych chwil.

Taśmy LED RGB 

Produktów : 4

Taśmy LED RGB zestawy

Idealna do dekoracji mieszkania taśma LED z diodami w trzech kolorach (czerwony, zielony i niebieski). Niesamowitym atutem jest możliwość docinania taśmy do długości jaka jest nam potrzebna. Wystarczą do tego zwykłe nożyczki, którymi ucinamy taśmę w dowolnym miejscu. Łatwo więc można zamontować dodatkowe oświetlenie samemu, bez potrzeby pomocy specjalistów. Sprawdzi się także jako energooszczędna dekoracja na różne okazje (np.Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, romantyczna kolacja lub przyjęcie w rodzinnym gronie), swoimi kolorami wprowadza niepowtarzalny nastrój w pomieszczeniu. Można wybrać odpowiedni kolor i dostosować do wystroju wnętrza.

Rodzaje taśm LED

Taśmy często montowane są do podświetlenia łóżek w sypialni, telewizorów lub schodów. Bardzo często można je spotkać w miejscach typowo usługowych m.in. w barach, restauracjach, a nawet w sklepach, gdzie podświetlają sklepowe witryny i gabloty. Pomagają doskonale wyeksponować towar, który szybko trafia w oczy klienta. Taśmy LED można również używać na zewnątrz, ze względu na ich wodoodporność deszcz nie jest im straszny. W związku z tym z powodzeniem możemy sobie pozwolić na oświetlanie obiektów położonych na zewnątrz np. tarasów i altanek. Doskonale radzą sobie w wilgotnych miejscach, więc użycie ich w łazience lub piwnicy nie wpłynie negatywnie na pracę taśmy z diodami LED.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl