Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Barwa światła

Strumień świetlny (lm)

Napięcie

Moc (W)

Współpraca ze ściemniaczem

Rodzaj źródła światła

Żarówki LED ozdobne

Jeśli brakuje w naszych wnętrzach czegoś co ociepli je, szczególnie wieczorową porą, w zimniejsze, jesienne, długie wieczory, to właśnie nasze żarówki dekoracyjne retro przyczynią się do stworzenia niezwykłego klimatu, rodem z dawnych czasów. Będą pasować nie tylko do wnętrz zaprojektowanych na styl dawny, tradycyjny, pełen starych mebli, półek na książki i gablotek z pamiątkami i zdjęciami, ale też do wnętrz nowoczesnych, bardziej surowych, minimalistycznych. W przypadku tych drugich będą takim ciekawym dodatkiem, "kropką nad i", akcentem starych czasów, o których się nie zapomina. Zdjęcia przy każdym produkcie pokazują jak ciekawy efekt dają po ich zaświeceniu w ciemnym pokoju.

Żarówki dekoracyjne LED

Będą pasować do dużego jak i do mniejszego pokoju, do lampy sufitowej z jednym lub kilkoma gwintami jak i do małej nocnej, czy biurkowej. Nasze żarówki dekoracyjne w stylu retro wybraliśmy tak, aby klienci byli niezadowoleni nie tylko z ładnego wyglądu żarówki, ale też jej jakości. Nasze dekoracyjne żarówki pochodzą od zaufanego, polskiego producenta BOWI. Nasza firma działa już na rynku kilkadziesiąt lat, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że wiemy jakie produkty na rynku warto polecać naszym klientom.

Posiadamy bardzo duży wybór produktów z branży elektrycznej. W naszym sklepie internetowym mamy świetnie skatalogowaną ofertę, dlatego bardzo łatwo będzie znaleźć produkt, którego Państwo szukają. Staramy się tak dobierać ofertę, aby produkty charakteryzowały się ciekawym designem, były nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, były też korzystne cenowo.

Żarówki dekoracyjne 

Produktów : 5

Żarówka dekoracyjna

Żarówki dekoracyjne w stylu retro to ciekawe źródła światła, które wyróżniają się wśród innych, typowych żarówek dostępnych na rynku. Różnią się od nich przede wszystkim kształtem, kolorem, rodzajem żarnika, kolorem oprawki i samego światła. Żarówki te służą przede wszystkim do tego, aby zapewnić ciekawy nastrój w pomieszczeniu, nadać innego wyglądu, ocieplić pokój tym oryginalnym rodzajem światła. Jest to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy lubią jak ich wnętrza wyróżniają się jakimś oryginalnym szczegółem, są nie tylko praktyczne, ale i zmieniające wygląd pomieszczenia.

Ozdobne żarówki

Ciekawe kształty i nietypowy rodzaj żarnika. W ofercie naszego sklepu posiadamy żarówki dekoracyjne w ciekawych kształtach: kulistym i podłużnym ze zwężaną końcówką i poszerzaną. W środku posiadają wyjątkowy żarnik, długi, cienki z włókna węglowego, który daje mocne, ciepłe światło. Do tego oprawka ma kolor przypominający stare zdjęcia, co jeszcze bardziej ociepla to ciekawe światło. Poza tym żarniki mają swoiste kształty, co sprawia, że każda z żarówek ma swoisty charakter. Mimo tego, że przypominają one przestarzałe żarówki, mają długą żywotność. Wnętrza ocieplone, klimatyczne i ciepłe.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl