Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

Gniazdka sieciowe Adelid Kissme

Do zalet tego systemu należy również obecność gniazd sieciowych bez uziemienia (zarówno pojedynczych jak i podwójnych). Jest to przewaga nad innymi producentami, którzy w seriach ekonomicznych często ograniczają wybór jedynie do gniazd z uziemieniem, co z jednej strony zapewnia bezpieczeństwo przy zasilaniu urządzeń I klasy izolacji, ale z drugiej strony uniemożliwia podłączenie niektórych wtyczek starego typu. Kolejną zaletą serii KISSME jest system ramkowy. W ofercie mamy do wyboru ramki pojedyncze, podwójne (dwukrotne), potrójne (trzykrotne) i poczwórne (czterokrotne). Te same ramki można montować zarówno w poziomie jak i w pionie.

Akcesoria elektryczne Adelid Kissme

Ramki pojedyncze nie są dostępne w sprzedaży oddzielnie. Każdy łącznik lub gniazdo jest wyposażony w ramkę pojedynczą, którą demontuje się w przypadku potrzeby zamontowania modułu w ramce wielokrotnej. Wyjątkiem jest gniazdo sieciowe podwójne (zarówno z uziemieniem jak i bez uziemienia), które nie jest przystosowane do montażu w ramkach wielokrotnych i posiada niewymienną ramkę zintegrowaną. Nieocenioną zaletą - szczególnie dla instalatorów – zapewniającą komfort i bezpieczeństwo podłączenia przewodów, jest zastosowanie w łącznikach zacisków gwintowych / śrubowych. To kolejna przewaga nad konkurencją, gdzie często w to miejsce stosuje się zaciski sprężynowe, które chociaż skracają czas podłączenia i nie wymagają narzędzi, to bywają mniej trwałe i stabilne niż zaciski śrubowe.

Adelid KissMe 

Kategoria jest pusta.

Osprzęt elektryczny Adelid Kissme

ADELID to prężnie rozwijający się producent aparatury i osprzętu elektrotechnicznego. Jedną z podstawowych grup produktowych jest seria osprzętu ADELID KISSME. Seria KISSME łączy funkcjonalność z przystępną ceną i może śmiało konkurować z innymi producentami o ugruntowanej pozycji na rynku elektroinstalacyjnym. W ofercie  znajdziemy podstawowy osprzęt montowany w puszki 60 mm, który zaspokoi potrzeby klientów w przestrzeniach biurowych i przemysłowych, budownictwie deweloperskim lub domach jedno- i wielorodzinnych. Osprzęt z serii ADELID KISSME jest sprzedawany w wersji podtynkowej, w najbardziej popularnym, białym kolorze.

Gniazdka Adelid Kissme

Dostępne są następujące moduły: łącznik pojedynczy, łącznik podwójny (inaczej seryjny lub świecznikowy), schodowy (inaczej zmienny) pojedynczy lub podwójny, przycisk dzwonkowy, ściemniacz, gniazda pojedyncze i podwójne (zarówno z uziemieniem jak i bez uziemienia), gniazdo pojedyncze z klapką (hermetyczne), gniazdo antenowe, gniazdo komputerowe, gniazdo telefoniczne oraz moduł zawierający zarówno gniazdo R11 jak i RJ45.

Do tego dostępne są ramki montowane w przypadku zastosowania puszek podwójnych, potrójnych i poczwórnych. Do montażu osprzętu w puszkach można wykorzystać tzw. pazurki jak i zrobić to za pomocą wkrętów, dzięki przygotowanym otworom montażowym. Niewątpliwą zaletą jest prostota systemu, której amatorami będą zarówno instalatorzy, jak i użytkownicy. Wielu ceni w tego typu produktach właśnie niewyszukany design.

©  Eelektryka.com 2019    projekt i realizacja: liczi.pl