Kategorie
Menu

Kategorie

Wyposażenie elektryczne do domu na wyprzedaży


Bywa że produkty i wyroby posiadają niewielkie wady i defekty. Wady te mogą być wadami fabrycznymi, które powstały podczas produkcji i nie zostały wykryte przez kontrolę jakości. Zdarzają się również uszkodzenia podczas transportu lub magazynowania. Szczególnie często ma to miejsce w przypadku produktów szklanych, jak klosze czy plastikowych, jak różnej maści obudowy. Czasami uszkodzeniu ulega opakowanie, musimy więc sprzedać produkt bez niego.

Takie wyroby nie są już pełnowartościowe, zmniejszona zostaje ich funkcjonalność lub walory estetyczne, ale ciągle można z nich bezpiecznie korzystać. Ze względu na te ograniczenia oferujemy je w obniżonej, okazyjnej cenie. Jeśli wygląd nie jest dla najważniejszy, bo wyrób będzie pracował w schowku czy piwnicy, albo innym miejscu gdzie nie będzie widoczny, to warto rozważyć taką opcję, aby oszczędzić trochę pieniędzy. Pragniemy Państwa zapewnić, że sprzedajmy tylko i wyłącznie produkty, których stan nie zagraża bezpieczeństwu użytkownika.

Jakie produkty i wyroby wyprzedajemy?

Nie ma reguły co trafia na wyprzedaż. Mogą to być produkty z dowolnej, oferowanej przez nas kategorii - aparatura elektryczna, rozdzielnice i obudowy, gniazdka elektryczne, taśmy LED, materiały montażowe czy narzędzia i wiele wiele innych. Nie ma reguły, dlatego warto często zaglądać do tego działu, bo można trafić na prawdziwe perełki, które przydadzą się w domu, mieszkaniu, na działce czy w garażu.

A my zaoszczędzimy trochę pieniędzy, które można przeznaczyć na coś innego... wyjście do kina czy restauracji z rodziną, nowy gadżet lub elektronikę lub cokolwiek innego co sprawi nam przyjemność. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z zawartością kategorii wyprzedaż i życzymy udanych, satysfakcjonujących zakupów.

Wyprzedaż / Outlet 

Końcówki towarów, produkty ze zwrotów, okazyjna cena

Produktów : 150

Wyprzedaż w sklepie elektrycznym

Wszyscy kochamy wyprzedaże. Niezależnie od tego czy jesteśmy zamożni czy nie, obniżony rachunek przy kasie każdemu sprawi przyjemność. Budując czy wyposażając domu lub mieszkanie ponosimy ogromne koszty, które mocno nadwyrężają nasz domowy budżet, dlatego każda oszczędzona złotówka jest ważna. Jakie produkty można znaleźć na naszych wyprzedażach? Na wyprzedaży możecie Państwo znaleźć produkty z dwóch grup. Pierwsza to wyroby fabrycznie nowe, nieużywane, całkowicie sprawne. Druga grupa to natomiast produkty uszkodzone lub noszące ślady użytkowania.

Akcesoria elektryczne - Outlet elektryczny

Kupując te produkty mają Państwo pewność, że są one całkowicie sprawne i nie były przez nikogo używane. Obniżamy ich ceny z różnych powodów. Czasem mamy na magazynie ostatnią sztukę i ciężko ją sprzedać samodzielnie, bo zazwyczaj ludzie potrzebują kilku takich samych produktów (np. kontakty). Taka sytuacja jest znakomitą okazją dla osoby, która poszukuje zastępnika dla uszkodzonego elementu wyposażenia - jednej, konkretnej zniszczonej sztuki.

Sprzęt elektryczny w hurtowni

Często zdarza się, że producent kończy wytwarzanie jakiegoś wyrobu, wycofuje się z danego kształtu, koloru, modelu - szykując miejsce na nowe części w naszym magazynie, obniżamy więc ceny starszych modeli. Zupełnie jak w sklepach odzieżowych. Zdarzają się też sytuacje odwrotne. A czasami po prostu chcemy zrobić prezent i niespodziankę naszym wspaniałym klientom i zaoferować im produkt w przyjaznej, okazyjnej cenie. Niezależnie od powodu obniżki oferowane przez nas produkty są pełnowartościowe i niczym nie różnią się od tych w regularnej cenie.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl