Kategorie
Menu

Kategorie

Temperatura i wilgoć pod kontrolą

Urządzenia firmy EMOS to wygoda i przystosowanie warunków do potrzeb mieszkańców. Zakup urządzenia do sterowania temperaturą, które jest kompatybilne z kotłem i innymi systemami grzewczymi, jest niewątpliwie inwestycją, które jak najbardziej może się opłacić. Urządzenie pilnuje, aby temperatura nie wzrosła powyżej zaprogramowanej wartości. Oznacza to oszczędność energii, a co za tym idzie, oszczędność pieniędzy. Urządzenia firmy EMOS posiadają do dyspozycji szereg specjalnych programów sterujących dostosowanych do funkcjonowania w nocy, za dnia, w trybie przeciwmrozowym oraz inne. Programów fabrycznych urządzenia może być od 6 do 10-ciu, natomiast programów ustawionych przez użytkownika 3 lub więcej w zależności od modelu urządzenia.

Klient może wybrać urządzenia przystosowane do sterowania zarówno ogrzewaniem lub klimatyzacją (w zależności do jakiego urządzenia zostanie zainstalowany przyrząd sterujący) lub bardziej zaawansowane urządzenie z możliwością sterowania ogrzewaniem i klimatyzacją jednocześnie. Urządzenia przystosowane do bezprzewodowej kontroli temperatury i klimatyzacji występują w parach nadajnik-odbiornik, i porozumiewają się drogą radiową. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik urządzenia ma nie tylko pełną kontrolę nad warunkami panującymi w przestrzeni mieszkalnej, ale także wolność w rozplanowaniu rozmieszczenia urządzeń sterujących w sposób możliwie najwygodniejszy i ergonomiczny.

Doświadczenie daje pewność

Produkty firmy EMOS spełniają normy jakości oraz bezpieczeństwa o czym świadczą certyfikaty takie jak CE oraz RoHS. Urządzenia dostępne w naszym sklepie posiadają 24-miesięczną gwarancję użytkowania. Wyroby produkcji EMOS tworzone są z najwyższą starannością, którą doceniają klienci z 23 krajów, co zapewnia ugruntowaną pozycję na rynku. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie doświadczenie, które firma EMOS gromadziła przez ponad 25 lat prężnej działalności. Reprezentuje to jakość, którą mogą Państwo zaufać.

Urządzenia pomiarowe 

Produktów : 12

Termometry do domu

Producent elektroniki pomiarowej oraz urządzeń sterujących EMOS oferuje wysokiej jakości urządzenia pomocne w każdym domu.

Znasz czas i temperaturę

Dostępny jest szeroki wybór przyrządów do pomiaru temperatury i wilgoci oraz urządzeń do sterowania ogrzewaniem i klimatyzacją. Przyrządy pomiarowe mogą służyć zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz domu czy mieszkania jednocześnie. Wykazują one podstawową odporność na wilgoć oraz mierzą temperaturę w zakresie od -40°C do 60ºC. Pomiary wyznaczane przez urządzenia są dokonywane z dokładnością do 1°C. Ponadto w asortymencie przyrządy do pomiaru czasu mogą jednocześnie spełniać rolę minutnika, jak i stoperu. Posiadają alarm akustyczny, funkcję mierzenia minionego czasu, funkcję odliczania zadanego czasu oraz uchwyt magnetyczny do wygodnego zamocowania, np.: w kuchni i nie tylko. Dostępny zakres pomiaru to 99 minut i 59 sekund.

Termostaty do domu

W ofercie znajdują się urządzenia z dowolnego przedziału cenowego. Mogą Państwo wyposażyć się w osprzęt pomiarowo-sterujący już za ok. 30zł! Oczywiście są dostępne także bardziej zaawansowane rozwiązania zwiększające komfort korzystania z przestrzeni mieszkalnych. Te i inne rozwiązania dla Waszego domu dostarczają adekwatną jakość za swoją cenę.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl