Kategorie
Menu

Kategorie

Urządzenia elektroinstalacyjne typu “Włącz-wyłącz”

Do wyboru mają Państwo łączniki, i zestawy z dedykowanym torem zwiększającym bezpieczeństwo. Dzięki niemu przewód "zero" włacza się jako pierwszy, a wyłącza się jako ostatni, a to buduje zaufanie do sprzętu. Niektóre łączniki można zabezpieczyć np.: kłódką w pozycji wyłączenia prądu.

Łączniki krzywkowe o trzech położeniach

Dostępne do nabycia u nas są także łączniki trójstanowe. Mają one możliwość wyboru kierunku przepływu prądu, co wykorzystuje się do sterowania silnikami elektrycznymi. Podobnie jak reszta takich urządzeń, montowane są one natynkowo. Dodatkowo niektóre urządzenia mogą być podłączone  nie tylko przez boczne otwory dławikowe PG-16, ale także posiadają możliwość dyskretnego wyprowadzenie przewodu z tyłu urządzenia, co wymaga wywiercenia dziury w ścianie. Dławice PG-16 należą do zestawu.

Hurtownia elektryczna

Producenci urządzeń elektroinstalacyjnych, których produkty są u nas dostępne do nabycia, zaopatrują rodzimy przemysł ciężki, w tym stocznowy, kolejowy, motoryzacyjny, energetyczny, hutniczy i wydobywczy od wielu lat. Skorzystaj z doświadczenia profesjonalistów już dziś, a przekonasz się, że dostarczony przez nas sprzęt świetnie sprawdzi się w Twoim domu, garażu, warsztacie czy zakładzie produkcyjnym. Wszystkie urządzenia elektroinstalacyjne dostępne w naszym sklepie spełniają normy jakości i bezpieczeństwa, o czym świadczy przyznanie certyfikatu CE na nasze produkty. Oferujemy okres 24-miesięcznej gwarancji na wszysktie urządzenia elektroinstalacyjne w zakresie łączników krzywkowych i gniazd z łącznikiami. Podczas ponad 20-tu lat prężnej działalności nasza firma ugruntowała swoją stabilną pozycję na rynku, traktując zadowolenie naszych klientów jako fundament naszego sukcesu.

Łączniki krzywkowe 

Produktów : 8

Łącznik krzywkowy

Oferujemy łączniki krzywkowe i zestawy instalacyjne o wysokiej jakości wykonania, łatwym montażu i spełniającymi wymogi bezpieczeńtwa. Zapewniamy wysoką trwałość naszych produktów, szczególnie ważną w instalacjach do celów roboczych i przemysłowych. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów oraz z najwyższą starannością. Dostępne u nas urządzenia elektroinstalacyjne sprawdzają się świetnie w obsłudze trójfazowych przewodów i sieci elektrycznych, do których zostały stworzone, a montaż przy pomocy śrub zapewnia trwałe i solidne zamocowanie. Kupując u nas, wspierasz sprawdzonych, Polskich producentów elektrycznej instalacji siłowej, którzy zapewniają zatrudnienie tysiącom Polskich pracowników.

Przełącznik krzywkowy

Urządzenia elektroinstalacyjne w naszym sklepie są wyizolowane elektrycznie do pracy z siłową instalacją elektryczną- napięcie znamione izolacji wynosi 690V. Mogą się Państwo u nas zaopatrzyć w akcesoria o miejscowej ochronie przed czynnikami zewnętrznymi na poziomie IP65, co oznacza, że odpowiednio zamontowany łącznik jest odporny na strugi wody uderzające od zewnątrz, oraz że jest pyłoszczelny. Element elektroinstalacyjny montowany jest do ściany lub płyty tak, aby jego przednia, sterująca część wystawały na zewnątrz, a część tylna z mechanizmami schowała się do środka. Pozostałe urządzenia posiadają ogólną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi na poziomie IP54. Te z kolei są zabezpieczone przed dostępem do wnętrza urządzenia za pomocą np.: drutu, oraz przed bryzgającą wodą.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl