Kategorie
Menu

Kategorie

Oświetlenie rowerowe

W naszym sklepie dostępne do nabycia są nie tylko latarki ręczne, ale także montowane na rowerze. Spełniają one dwojaką funkcję: jako przenośne, kieszonkowe źródło światła, a także oświetlenie rowerowe. Nieoceniona pomoc dla turystów podczas wycieczek rowerowych w trasie, w lesie czy w górach oraz innych wypadów turystycznych. Uchwyty zapewniają trwały i pewny montaż na rowerze, a zespół diod z regulowanym skupieniem światła oferuje skuteczne oświetlenie drogi przed rowerzystą do 175 metrów przy maksymalnym zoomie lub około 33 metrów przy największym rozproszeniu światła. Dzięki temu rowerzysta może dostosować oświetlenie do sytuacji. To rozwiązanie sprawdza się, gdy potrzebne jest oświetlenie szerokiego obszaru wokół drogi, lub gdy potrzebne jest widzieć daleki odcinek drogi, zwłaszcza przy osiąganiu dużej prędkości, dając tym samym czas na reakcję w sytuacji pojawienia się przeszkody na drodze. Dobre oświetlenie pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo uczestnika ruchu, zwłaszcza na trudnych leśnych ścieżkach pośród drzew. Przenośne lampy świecą do 120 godzin nieprzerwanej pracy na bateriach.

Lampy czołowe

Uzupełnieniem oświetlenia lub wygodną alternatywą mogą być lampy czołowe. Wyposażone w sprężyste opaski do założenia na czole, sprawdzą się świetnie w sytuacji awarii i wyłączeniu energii elektrycznej. Lampa czołowa, pozostawiając obydwie wolne ręce, pomoże Państwu bezproblemowo wymienić korki, a także przy pracach warsztatowych, np.: przy naprawie samochodu. Akcesoria skutecznie oświetlają obszar w zasięgu do 15 metrów i oferują szeroki kąt świecenia do 110°.

Sklep elektryczny

Nasza firma przez ponad 20 lat prężnej działalności ugruntowała sobie stabilną pozycję na rynku. Nie byłoby to możliwe, bez zapewnienia zadowolenia naszych klientów, które jest fundamentem naszego sukcesu. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami sprzętu elektrycznego, którzy wykazują się długą tradycją zapewniania i dostarczania jakości. Dlatego oferujemy 24-miesięczną gwarancję na nasze produkty. Reprezentujemy doświadczenie, któremu mogą Państwo zaufać.

Latarki i oświetlenie przenośne 

Produktów : 4

Przenośne źródła światła, do nabycia w naszym sklepie, cechują się najwyższą starannością wykonania. Wyprodukowane zostały z materiałów i tworzyw najwyższej dostępnej jakości. Cechują się wytrzymałością, trwałością i najlepiej zaspokajają zapotrzebowanie na światło w miejscach niedostępnych lampom zasilanym przewodowo oraz poza zasięgiem statycznych źródeł światła.

Lampy przenośne

Dostępne u nas akcesoria świetlne świetnie nadają się na wyprawy do lasu, w góry, lub inne dzikie i trudno dostępne miejsca. Dzięki zapewnionej wodoszczelności są niezawodne w trudnych, nawet ekstremalnych warunkach i podczas wymagających wyprawach po trudnym terenie. Dodatkowo urządzenia świetlne są tym lepiej przystosowanie do ekstremalnych ekspedycji dzięki odporności na wstrząsy – urządzenia są wytrzymałe na upadki z 1 metra wysokości na twarde podłoże. Przenośne źródła światła zyskują na wszechstronności także dzięki regulacji poziomu skupienia światła. Użytkownik ma możliwość wybrać, czy chce objąć większy obszar światłem rozproszonym, czy raczej skupić wiązkę światła na odległym obiekcie. Przenośne lampy LED posiadają stopniową regulację natężeniem światła – posiadają one takie tryby pracy w zależności od bieżąco pracujących diod: 100% lub 50%. Dzięki dodatkowemu trybowi pracy, jakim jest miganie, mogą spełniać funkcję ostrzegawczą i sygnalizacyjną.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl