Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Napięcie

Trzonek

Współpraca ze ściemniaczem

Rodzaj źródła światła

Żarówka LED w sklepie elektrycznym

Można u nas nabyć żarówki świecowe, które są najczęściej używane w małych pomieszczeniach, bo mają małe rozmiary. Mogą służyć jako dodatkowe żarówki do małych lampek, które zaświeca się w kuchni nad blatem, w szafce czy w regale. Żarówki nieco większe w kształcie kulki mają większy kąt świecenia, dlatego można już nimi oświetlić średniej wielkości pomieszczenia. Żarówki retro z widocznym, uwydatnionym inną barwą środek, to oryginalny sposób na ciekawy nastrój w pomieszczeniu.

Żarówka LED

Żarówki do okapu będą bardzo dobrze służyły na co dzień, zwłaszcza wtedy, kiedy potrzebujemy dobrze podświetlić przygotowywane posiłki. Barwa światła jest na tyle naturalna, że nie przeszkadza oczom i nie boli od nich głowa. Jeśli dobrze dobierzemy barwę oraz żarówkę LED, nie będziemy musieli przejmować się jakością światła, bo jest ona wysoka. Dzięki żarówkom LED możemy dbać o środowisko naturalne, bo wydajność ich jest bardzo wysoka, dzięki oszczędzamy na wymianie żarówek. Raz na kilka lat w wypadku technologii LED będziemy wymieniać ją na nową. Jest to zatem duża oszczędność. Poza tym od razu zmniejszą się rachunki za prąd, bo żarówki te pobierają mniejszą ilość ciepła.

Żarówki LED w hurtowni elektrycznej

Są one przyjazne dla środowiska dzięki zmniejszonej zawartości dwutlenku węgla. Nie ma również w nich rtęci, są one w 100% biodegradowalne. Nie ma również dużej emisji UV, a barwa światła jest nadal dobrze oddana. Jako firma dostarczamy produkty wysokiej jakości, które nie tylko będą trwałe, ale również oszczędne i odporne na czynniki zewnętrzne. Technologia LED jest oszczędna, przyjazna dla środowiska i wydajna.

Żarówki LED E14 

Produktów : 26

Żarówka E14

W naszym sklepie można nabyć wysokiej jakości żarówki, które reprezentują najlepszą na rynku, oszczędną technologię LED, która powoli wypiera tradycyjne żarówki. Zakup jednej żarówki gwarantuje nam kilka lat jej używania. Możemy na długi czas zapomnieć o wymienianiu ich w domu czy budynkach publicznych. Przydają się one w miejscach, gdzie świecimy światło non stop, ale też tam, gdzie często musimy włączać i wyłączać dopływ światła. Nie przeszkadza to jednak żarówkom LED, które na akie działania są odporne.

Żarówka e14 LED

Oferujemy Państwu żarowki LED z trzonkiem E14 w kilku typach: świecowe, kulki, świecowe retro, do okapu oraz mini. Niektóre modele posiadają dodatkowe zabezpieczenie dookoła z tworzywa sztucznego. W ofercie mamy żarówki z bańkami przezroczystymi oraz białymi, w których niewidoczny jest środek żarówki. Do tego mamy wybór barwy światła: neutralny, ciepły, zimny w zależności od upodobań albo zastosowania. W zależności od przeznaczenia żarówki, taki dobieramy kolor światła. Nie wszędzie będzie dobrze wyglądała barwa ciepła na przykład, która nadaje pomieszczeniu przytulny, ciepły nastrój. To samo w przypadku barwy zimnej, która pasuje bardziej do większych pomieszczeń oraz tam gdzie liczy się jakość oświetlenia, np. pracownie czy szpitale.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl