Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Napięcie

Trzonek

Współpraca ze ściemniaczem

Rodzaj źródła światła

Żarówki LED E27 w sklepie elektrycznym

W naszej ofercie znajdują się żarówki transparentne, a także białe. Żarówki posiadają również dodatkową matową warstwę, która ogranicza dopływ mocnego światła. Jest to ochrona dla naszych oczu. W naszym sklepie posiadamy również żarówki w wersji eko-light. Posiadamy żarówki, które emitują barwę ciepłą, które używane są w warunkach domowych, barwę zimną, która szczególnie ma zastosowanie w biurach, budynkach użyteczności publicznej. Posiadamy w naszej ofercie również żarówki retro o ciekawym wyglądzie, która przypomina żarówkę standardową. Współpracujemy z najlepszymi producentami żarówek LED, które charakteryzują się nie tylko dużą funkcjonalnością, ale również żywotnością. Spełniają one wszelkie normy bezpieczeństwa, a także standardów.

Żarówki LED w hurtowni elektrycznej

Żarówki LED to inwestycja na lata. Producenci, z którymi współpracujemy dbają o wysoką jakość swoich produktów, aby zapewnić swoim klientom zadowolenie z dobrze dobranego oświetlenia do swojego pomieszczenia. Żarówki nie wymagają specjalnych czynności w trakcie montowania. Pasują wszędzie tam, gdzie będzie znajdować się gwint E27. Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę, szybką wysyłkę, a także doradztwo w kwestii doboru produktów. Zawsze jesteśmy otwarci na naszych klientów, aby spełnić ich oczekiwania. Na pewno każdy klient będzie zadowolony z żarówek LED przez nas oferowanych.

Żarówki LED E27 

Produktów : 24

Żarówka LED e27

W naszym sklepie znajdą Państwo duży wybór żarówek najnowszej generacji LED z trzonkiem E27. Posiadamy żarówki o barwie ciepłej, neutralnej i zimnej. Są one coraz częściej wybieranym typem żarówek. Tradycyjne świetlówki coraz częściej są zastępowane przez żarówki LED. Wynika to z tego, że żarówki LED nie trzeba aż tak często wymieniać na nową, bo wytrzyma ona nawet 50 000 godzin, co daje kilka lat używalności jednej żarówki. Zatem większy koszt jednej żarówki LED zwraca się po miesiącu, a roczna oszczędność może stworzyć się całkiem spora. Jest to najtańsze źródło światła. Żarówki LED przodują swoją energooszczędnością, odpornością, a także możliwością zastosowania we wszystkich pomieszczeniach w domu i w budynkach publicznych.

Żarówka E27

Żarówki LED to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, którym zależy na ochronie środowiska. Po pierwsze, nie wyrzuca takiej ilości zużytych żarówek, a po drugie, nie wydzielają one tyle dwutlenku węgla i promieniowania UV co inne żarówki. Zużywają one również do 80% mniej energii, a także wytwarzają mniej ciepła. Dzięki temu w mniejszych pomieszczeniach również nadają się do użytkowania. Mają one zastosowanie biurowe, a także domowe. Można je używać naprawdę wszędzie. Szczególnie jednak sprawdzą się wszędzie tam, gdzie światło świeci się non stop, np. biuro, klatka schodowa, galeria handlowa, sklep, pracownia. Są one również odporne na ciągłe załączanie. Mogą zatem sprawdzić się tam, gdzie włączamy często i po chwili wyłączamy światło, np. łazienka, kuchnia, pokój, piwnica itp.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl