Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Strumień świetlny (lm)

Napięcie

Trzonek

Współpraca ze ściemniaczem

Rodzaj źródła światła

Żarówki LED w hurtowni elektrycznej

W zależności od tego jaka atmosfera w pomieszczeniu ma panować takie barwy żarówek mogą Państwo i nas zakupić. Tam gdzie chcemy stworzyć ciepłą, przyjazną i kojącą atmosferę, poleca się użycie barwy ciepłej, a tam gdzie ma być jasno, a wręcz ma być klimat typowy dla wnętrz publicznych, pewnie najlepiej użyć barwy zimnej. Dużo zależy od celu jaki chcemy uzyskać, od czynności jakie będziemy w pomieszczeniu wykonywać i jaki nastrój w pokoju nas interesuje. Żarówka zapewnia kąt świecenia równy 360 stopni co gwarantuje bardzo dobre oświetlenie mimo małych rozmiarów żarówki. W związku z tym, że wydzielają mało ciepła, nawet w bardzo małych kącikach nie będzie zbyt dużego nagrzewania.

Oświetlenie LED

Dzięki żarówkom LED z trzonkiem G9 można zapomnieć o wymianie żarówek na kilka lat. Nawet przy częstym włączaniu i wyłączaniu produkty z tej serii wytrzymają naprawdę długo. Nie ma to żadnego wpływu na żywotność żarówek. Roczna oszczędność na żarówkach jest naprawdę duża, co pozytywnie wpływa na środowisko naturalne. Są nie tylko energooszczędne, ale również ekologiczne. Produkty oferowane w naszym sklepie są wysokiej jakości. Współpracujemy z najlepszymi producentami żarówek, aby móc Państwu zaoferować najlepsze produkty, które będą służyły bardzo długo, będą wydajne i oszczędne. Żarówki w naszym sklepie mogą Państwo nabyć do wielu pomieszczeń.

Żarówki LED G9 

Produktów : 9

Żarówka LED G9

W naszym sklepie można zaopatrzyć się w żarówki LED G9. Posiadamy żarówki o barwie neutralnej, ciepłej oraz neutralnej. Żarówki typu LED z trzonkiem G9 zastępuje małe halogenowe żarówki typu bin-pin z tym samym rodzajem trzonka, ale jak to w przypadku żarówki LED, oszczędza do 80% energii i wystarcza na dłuższy czas. Żarówki LED są najlepszą alternatywą dla tradycyjnych żarówek. Mimo tego, że więcej kosztują więcej, jedna żarówka jest w stanie służyć nam nawet 5 lat.

Żarówka G9

Zatem koszt zwraca nam się naprawdę szybko, a roczna oszczędność na żarówkach jest duża. Zwłaszcza wtedy, kiedy zużywamy dużo energii, może nam rzeczywiście ta oszczędność zrobić sporą różnicę. Nawet w domu mieszkalnym warto używać energooszczędnych żarówek. Nie wydzielają one tak dużo też ciepła dlatego nawet w ciepłych pomieszczeniach będą pasowały idealnie. Żarówki LED z trzonkiem G9 są bardzo wytrzymałe. Pokryte przezroczystą żywicą epoksydową, która jest w stanie uchronić żarówkę przed ewentualnymi uderzeniami czy wibracjami - możemy być pewni, że żarówka nie pęknie. Niektóre modele są wykonane z poliwęglanu.

Żarówki LED w sklepie elektrycznym

Działają one bez użycia transformatora, można je bezpośrednio podłączyć do sieci. Żarówki LED G9 są niewielkich rozmiarów. Nie nadają się do oświetlenia dużych pomieszczeń, ale małych kącików, regałów, schodów, witryn w sklepach czy szaf już tak. Tam gdzie mamy małą przestrzeń lub potrzebujemy doświetlenia w części pomieszczenia, taka żarówka bardzo dobrze nada się do tego typu potrzeb.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl