Nasze sklepy:  twojegniazdka.pl

   Kategorie
Menu

Kategorie

Lista produktów producenta: ELGOTECH

Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe ELGOTECH® (rok założenia 1989) od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości artykułów elektrycznych. W ofercie znajdują się m.in.,: przedłużacze domowe, przedłużacze w izolacji gumowej, urządzenia zabezpieczające, gniazda wtyczki i rozgałęźniki, przewody przyłączeniowe w izolacji gumowej i PCV, przedłużacze warsztatowe i art. wersji schuko W oparciu o współpracę z klientami i znajomość rynku, z roku na rok firma sukcesywnie rozszerza ofertę zarówno produkowanego asortymentu, jak i wprowadza zupełnie nowe grupy produktów kierując się dewizą „wysoka jakość w rozsądnej cenie”.


Zasięgiem swojej działalności obejmuje teren całego kraju jak i również Czechy , Słowacja, Ukraina, Austria, Niemcy. Klienci przedsiębiorstwa to zarówno duże i mniejsze sieci hurtowni elektrotechnicznych, jak i również największe sieci handlowe działające na terenie naszego kraju.


Od momentu założenia, Elgotech nieustannie stawia na podnoszenie jakości wyrobów współpracując w tym zakresie z renomowanymi polskimi zakładami badań i atestacji. Wszystkie produkty które produkuje i importuje posiadają certyfikaty zgodności CE.


Firma dokłada wszelkich starań , aby w możliwie najpełniejszy sposób dynamicznie odpowiadać na potrzeby klientów systematycznie podnosić poziom obsługi Klienta tak, aby zawsze był na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów, w 2007 roku, firma wdrożyła system klasy MRPII/ERP który objął całość procesów realizowanych w przedsiębiorstwie , co poprawiło logistykę i poziom obsługi klientów, a wysoko wykwalifikowani pracownicy w działach: marketingu i sprzedaży, reklamacji, kontroli jakości czy na magazynie są do dyspozycji klientów, służąc wszelką pomocą.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

©  Eelektryka.com 2024    projekt i realizacja: liczi.pl