Kategorie
Menu

Kategorie

Żarówka LED w sklepie elektrycznym

W domu czy mieszkaniu prywatnym też znajdą zastosowanie, ponieważ są one odporne na ciągłe włączanie i wyłączanie światła. Jednak jeśli mamy takie pomieszczenia, gdzie dużo przebywamy i pracujemy, czytamy czy siedzimy przed komputerem lub zajmujemy się jakimś hobby związanym z małymi elementami, dobre światło na kilka godzin aktywności przyda nam się. Żarówki będą dobre do pracowni, pokojów dziennych, pokojów dla dzieci, gdzie dużo się bawią, do kuchni jeśli dużo gotujemy oraz do salonu, w którym przyjmujemy często gości. Te żarówki charakteryzują się jeszcze jedną ciekawą rzeczą - diody rozmieszczone są z każdej strony żarówki, dlatego oświetlenie będzie precyzyjne z każdej strony.

Żarówki LED w hurtowni elektrycznej

Ze względu na wybór rodzaju barwy, w naszym sklepie mogą Państwo dobrać pełne oświetlenie wnętrz. Barwa ciepła jest szczególnie dobra dla oczu wieczorem i w nocy - tuż po zmierzchu. Barwa zimna może nadawać się do pomieszczeń takich jak piwnica, komórka lokatorska, może też eksponować niektóre towary w sklepie. Barwa neutralna nadaje się w ciągu dnia, kiedy jest jasno, ale na przykład szaro za oknem i nie mamy dostatecznej ilości światła. Kiedy już pod wieczór chcemy zmienić oświetlenie, aby się wyciszyć warto sięgnąć po światło ciepłe. Jeśli nasze dzieci śpią przy świetle, najlepszym rozwiązaniem będzie właśnie nasza energooszczędna żarówka LED w barwie ciepłej na wiele godzin użytkowania. LUMIX to polski producent oświetlenia LED, która może już pochwalić się ogromnym doświadczeniem i realizacją wielu wymagających projektów na oświetlenie w wielu wnętrzach. Firma skupia się na jak najbardziej oszczędnym dobraniu oświetlenia, dbając przy tym o jakość oświetlenia.

Żarówki LED G4 

Kategoria jest pusta.

Żarówka G4

Żarówki silikonowe MINI LED G4 to wysokiej jakości produkty sprawdzonego i cenionego na rynku producenta, które w naszym sklepie posiadamy w trzech podstawowych barwach: neutralnej, zimnej i ciepłej. Są to żarówki, które dzięki powłoce silikonowej posiadają zwiększoną odporność na wilgoć i wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Żarówki są na tyle małe, że nadają się do użycia w trudno dostępnych miejscach, tj. wnęki meblowe, szafki, półki lub jako oświetlenie dodatkowe.

Żarówka LED G4

Żarówki LED są świetnym wyborem jeśli chcemy zaoszczędzić na energii. Tego typu żarówki w przeciwieństwie do tradycyjnych pobierają dziesięć razy mniej energii. Nie traci się przy tym na jakości oświetlenia. Jasność i barwa światła nie jest przy tym gorszej jakości. Dodatkową zaletą jest to, że nie emitują dużej ilości ciepła, więc mogą być używane tam, gdzie jest zmniejszona cyrkulacja powietrza. Żarówki tradycyjne, wolframowe są powoli wypierane przez żarówki LED ze względu na ich dłuższą żywotność - nawet 50.000 godzin, daje nam to około 2 lat użytkowania jednej żarówki. Żarówki MINI LED G4 nadają się też do pomieszczeń, które wymagają dużej ilości światła 24 godziny na dobę, tj. hotele, galerie handlowe, sklepy, biura, wszelkie budynki użyteczności publicznej.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl