Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Okrągłe oprawki świateł sufitowych

Nasze produkty cechują się wysokiej jakości materiałami oraz starannością wykonania, co przekłada się na trwałość i satysfakcję z użytkowania. Są łatwe w montażu- podłączenie gniazda do instalacji elektrycznej i umieszczenie oprawy w otworze montażowym, nie stwarza wielkiego problemu. Żarówki, w zależności od oprawki, montowane i wymieniane są od frontu- demontaż oprawy nie jest wymagany, gdyż źródło światła (żarówka halogenowa lub LED) montowane jest z przodu, a następnie dociskane jest stalową, sprężynującą obręczą. Głębokość gniazda montażowego wynosi minimum 100mm. Źródła światła nie należą do zestawu z oprawkami. Można je nabyć osobno w naszym sklepie.

Oprawki posiadają ruchome głowice, dzięki czemu można skierować światło tam, gdzie jest potrzebne i uzyskiwać dowolny pożądany efekt. Zastosowanie punktowego oświetlenia, które dodatkowo wyposażone jest w ruchome głowice, zapewni, a nawet zagwarantuje, równomierne oświetlenie we wszystkich pomieszczeniach, w których się je zastosuje.

Elegancja i styl

Dzięki możliwości wyboru barw, stylów i aranżacji, będzie można dobrać coś idealnie dopasowanego do wystroju wnętrza. W naszym sklepie dostępne są oprawy chromowane, błyszczące białe lub czarne oraz matowe białe lub czarne, satynowe, matowy chrom, z wykończeniem powierzchni szczotkowanym lub gładkim. Do wyboru pozostawiamy także materiały, z których oprawy są wykonane. Dostępne są aluminium i stalowa blacha.

Pewność

Produkty w naszym sklepie objęte są 24-miesięczną gwarancją oraz posiadają certyfikat jakości CE. Nasza firma zbudowała stabilną pozycję na rynku w ciągu ponad 20 lat prężnej działalności, co potwierdza zaufanie, którym darzą nas klienci.

Oprawy okrągłe ruchome 

Produktów : 28

Oprawy okrągłe ruchome oświetleniowe

Oprawy oświetleniowe, dostępne w naszym sklepie, pomagają w stylowym i pomysłowym rozmieszczeniu światła w Twoim domu. Stosowane są do świateł halogenowych oraz LED. Oprawy montowane są w suficie, co będzie stanowić uzupełnienie oświetlenia dostarczanego przez podwieszane lampy w mieszkaniu czy domu, głównie w przedpokoju, w korytarzach lub łazience. Światła w oprawkach stosuje się w sufitach podwieszanych, gipsowo-kartonowych do montażu podtynkowego, jako oświetlenie punktowe. Dostępne są również oprawki do montażu natynkowego.

Oprawy LED czy halogen?

Żarówki halogenowe stosowane są w oświetleniu punktowym w sufitach podwieszanych, często w formie wpustów. Miały być alternatywą dla zwykłych żarówek wycofanych przez Unię Europejską. Są one dość tanie w zakupie, jednak generują dużo ciepła i pochłaniają dużo energii. Ze względu na wzmożone nagrzewanie, wymagają szczególnej uwagi w użytkowaniu, zwłaszcza w pomieszczeniach z podwyższoną wilgotnością, takich jak kuchnia czy łazienka. Inaczej natomiast przedstawiają się światła LED.

Są one bardziej energooszczędne, jednak ich zakup kosztuje więcej. Przy odpowiednim zabezpieczeniu, nadają się do użycia jako główne oświetlenie łazienkowe, jednak przy samym lustrze należy dobrać inny rodzaj źródła światła- ostrze światło LED nadaje rysom twarzy ostre kontury, więc zalecane jest zaopatrzyć się także w lampę dobrze rozpraszające światło. Wszelkie wyżej wspomniane produkty i rozwiązania otrzymają Państwo w naszym sklepie. Nasza obsługa pomoże wybrać najdogodniejsze źródła światła i żarówki, oraz doradzi w podjęciu decyzji o tym, czy i jak wykorzystać punktowe źródła światła.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl