Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Halogeny sufitowe w hurtowni elektrycznej

Przy zastosowaniu żarówek LED, oprawy kwadratowe swoją niską ceną stają się tanim i prostym sposobem, którym możemy oświetlić swój dom. Oprawy są stosunkowo tanie, a zastosowanie w nich żarówek LED skutecznie obniży opłaty za energię elektryczną. W trosce o środowisko coraz większa ilość klientów decyduje się na używanie żarówek LED. Coraz częściej można zauważyć oświetlanie domów od zewnątrz, dzięki oprawom na żarówki LED może to zrobić każdy. Wystarczy je tylko zamontować.

Oprawa natynkowa w sklepie elektrycznym

Zyskamy wtedy ciekawy efekt po zmroku. Dom nabierze nowego wyglądu. Oprócz zastosowań w życiu prywatnym, produkt polecamy również firmom. Dodatkowe oświetlenie wyróżnionych produktów, przyciągnie klientów. Dobrze wyeksponowany towar łatwiej sprzedać. Kwadratowe oprawy łatwo jest dopasować do najczęściej używanych w sklepach prostokątnych witryn reklamowych. Łatwy montaż żarówki jest kolejną zaletą tego produktu, nie trzeba skomplikowanych narzędzi by sobie z tym poradzić. Montując oprawy stałe ułatwiamy sobie późniejsze wymiany źródeł oświetlenia.

Oprawy kwadratowe stałe 

Produktów : 18

Oprawa natynkowa kwadratowa

Oprawy kwadratowe stałe przeznaczone są do montażu halogenów i żarówek LED w różnych miejscach. Wiodą prym przy wyborze oświetlenia przy zastosowaniu podwieszanego sufitu. Jest to nowoczesny sposób oświetlania pomieszczeń, coraz częściej wybierany przez klientów. Kwadratowy kształt jest bardzo uniwersalny, przez co można go zamontować niemal wszędzie. Nie będzie on kolidował w prawie żadnym przypadku. Najczęściej stosowane są razem z żarówkami o szerokim kącie świecenia, by lepiej pokryć światłem oświetlane pomieszczenie. Ich możliwości zastosowania są ogromne, a wręcz nieograniczane. Można nimi oświetlić sufit, ściany, a także inne obiekty np. fontanny, posągi.

Oprawa halogenowa kwadratowa

Ciekawy efekt można osiągnąć, montując oprawy w specjalnie przygotowanych wcześniej rogach pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu oprawek stałych mamy pewność, że snop światła będzie zawsze skierowany w tym samym kierunku. Nie ulegnie przesunięciu poprzez czynniki ludzkie. Nowoczesny design sprawia, że mogą być montowane w każdym miejscu. Doskonale wyglądają w kuchniach, salonach, sypialniach. Dzięki ich zastosowaniu łatwo jest wymienić w przyszłości żarówkę, gdy ulegnie ona uszkodzeniu. Doskonale sprawdzą się w podświetlaniu garderoby, z uwagi na niewielkie rozmiary możemy ich użyć dosłownie wszędzie. Wnętrza szaf, wnęki w ścianach nigdy już nie będą takie jak wcześniej.

Halogeny okrągłe

Dodatkowe światło dekoracyjne je oświetli i ożywi. Często spotykane jest wykorzystanie LED-ów do dekoracji. Zamontowanie ich na schodach ułatwi ich użytkowanie, po zastosowaniu oświetlenia przy każdym stopniu, natarczywe szukanie stopni po ciemku się skończy. Dobrze podświetlone stopnie posiadają też ogromne walory estetyczne, co przełoży się na wygląd ogólny całego domu. Dobrze wyglądają również rozmieszczone równolegle dwa rzędy oświetlenia po dwóch stronach korytarza. Korytarz staje się atrakcyjniejszy dla oka, pobudza wyobraźnię.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl