Kategorie
Menu

Kategorie

Kinkiety

W naszej ofercie znajdą Państwo także lampy montowane na ścianie – kinkiety. Są one pomocne zarówno w dostarczaniu światła tam, gdzie wstawienie żyrandola mogłoby być kłopotliwe, ale także stworzyć niepowtarzalny nastrój i charakter wnętrza. Szczególnie silnie oddziałują pod tym względem kinkiety z kloszami nieprzepuszczającymi światło. Tworzą one silnie oddziałujący klimat wnętrza. Dzięki nim można także wizualnie powiększyć pomieszczenie, jeżeli skierujemy światło do góry. W ten sposób subtelnie rozproszymy światło po całym pomieszczeniu.

Jest to szczególnie pomocne w długich korytarzach oraz innych niskich pomieszczeniach, w których nie dało się zamontować żyrandola. Należy wtedy rozświetlić najdłuższą ze ścian pomieszczenia co optycznie doda pomieszczeniu objętości. Niektóre z naszych produktów wyposażone są w ruchome klosze, dzięki czemu mogą pełnić funkcję kinkietu, lub wiszącej lampy sufitowej zamiast żyrandola- szczególnie przydatne w mniejszych pomieszczeniach.

Oświetlenie do salonu i sypialni

Szeroki wybór żyrandoli i lamp wiszących w naszej ofercie pomoże Państwu dopasować elementy oświetlenia do każdego wystroju. Oprócz standardowych lamp, warto także zaopatrzyć się w specjalne, miejscowe źródła światła. W tym celu oferujemy klientom m.in. lampy wysięgnikowe, szczególnie pomocne w gabinecie, przy biurku oraz w sypialni. Elementy oświetleniowe, które mogą Państwo nabyć w naszym sklepie, na pewno pomogą ukazać wnętrze Waszego mieszkania lub domu w jak najlepszym świetle.

Produkty w naszym sklepie objęte są 24-miesięczną gwarancją oraz posiadają certyfikat jakości CE. Nasza firma zbudowała stabilną pozycję na rynku w ciągu ponad 20 lat prężnej działalności, co potwierdza zaufanie, którym darzą nas klienci.

Lampy wiszące, żyrandole, kinkiety, plafony 

Produktów : 44

Oświetlenie wiszące, żyrandol, kinkiet, plafon

W naszym sklepie znajdą Państwo elementy oświetlenia dopasowane do każdego wnętrza, odpowiadające normom jakości i bezpieczeństwa oraz trafiające we wszelakie potrzeby oraz gusta. Do wyboru mają Państwo wielu producentów oświetlenia. Każdy ze swoistym stylem i szerokim asortymentem. Dostępne są żyrandole, kinkiety, plafony, a także lampy wiszące i naścienne.

Oświetlenie w kuchni

W pomieszczeniu, w którym przygotowuje się posiłki, oraz w których posiłki najczęściej się spożywa, występuje najwięcej pary i czasami także dymu unoszących się w powietrzu. Dlatego w takich pomieszczeniach zalecane są elementy oświetlenia przysparzające najmniejsze problemy podczas mycia. Demontaż przesłon powinien być łatwy, umożliwiając łatwy dostęp. Oferowane przez nas żyrandole i inne elementy oświetlenia, zwłaszcza plafony spełniają powyższe wymogi. Niektóre wiszące lampy o bardziej współczesnych, często geometrycznych kształtach mogą spełniać rolę zarówno kinkietu naściennego,jak i zastąpić żyrandol, zwłaszcza w małych kuchniach. Dostępne u nas tego typu lampy mogą być łatwo zdemontowane, dzięki czemu utrzymanie ich w czystości nie jest uciążliwe.

Oświetlona i bezpieczna łazienka

Podobnie jak w kuchni, tak samo w łazience potrzebne są urządzenia oświetleniowe spełniające szczególne wymagania. Mogą Państwo u nas zaopatrzyć się w elementy oświetleniowe zapewniające ochronę przed wilgocią i pyłem na poziomie IP54,  dzięki którym jest bezpiecznie nawet przy występowaniu bryzgającej wody! Dodatkowo klienci naszego sklepu mogą znaleźć odpowiednie oświetlenie lustra, dzięki któremu uda się symetrycznie rozproszyć światło, umożliwiając tym samym wygodne przeglądanie się w nim.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl