Kategorie
Menu

Kategorie

Oprawy schodowe

Potrzebujesz profesjonalnego oświetlenia ogrodu i jesteś fanem odnawialnych źródeł energii, żyjesz w zgodzie z naturą i odpowiednio wykorzystujesz jej dary? Oprawy oświetleniowe wykorzystujące najnowszą technologię, będą idealnym produktem spełniającym oczekiwania wymagającego klienta. W ofercie naszego sklepu posiadamy również profesjonalne oświetlenie ogrodowe, tarasowe, ścieżek i alejek z dodatkowymi opcjami. To elewacyjne oświetlenie solarne z niewymienianą żarówką LED. Jest ona niewymieniana, bo jest zasilana energią słoneczną dzięki wbudowanemu panelowi słonecznemu. W ciągu dnia, kiedy słońce świeci żarówka jest ładowana energią, a kiedy robi się ciemno jest ona gotowa, aby oświetlić to, co tylko chcemy.

Oprawy oświetleniowe LED

Oprawy oświetleniowe LED te mają dodatkowo detektor ruchu, który włącza światło, kiedy jest to potrzebne, np. kiedy czuje, że chodzimy po alejce czy tarasie. Przykręcana jest to elewacji, jest odporna na czynniki zewnętrzne. Bardzo wysokiej jakości, na pewno posłuży nam na dłużej. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się rozsądną ceną w stosunku do jakości. Każdy klient będzie zadowolony z produktu. Nasze produkty posiadają gwarancję dwuletnią. Wszystkie oprawy oświetleniowe nie posiadają żarówek w zestawie, ale w naszym sklepie posiadamy ich ogromny wybór. Poznaj nasze lampy natynkowe i oprawy schodowe.

Oprawy oświetleniowe 

Produktów : 142

Oprawa oświetleniowa

W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy zróżnicowany wybór opraw oświetleniowych wśród których znajdziemy oprawy do wewnątrz i oprawy zewnętrzne. Są one nie tylko wysokiej jakości, od wybranych przez nas, sprawdzonych producentów, ale też praktyczne i użyteczne. Z opraw zwykłych, domowych mamy plastikowe i ceramiczne wyposażone w gniazdo E27. Mają one biały kolor, uniwersalny dla każdego wnętrza oraz użycia. Posiadają one odpowiednie certyfikaty, co gwarantuje, że są one wysokiej jakości oraz bezpieczne dla użytkownika.

Lampy natynkowe

Posiadamy również dwa modele żarówek natynkowych w różnych wersjach kolorystycznych, do który pasują żarówki LED. Są one dodatkowo ruchome co daje możliwość regulacji żarówki decydowania, w którą stronę mają świecić. Masz piękny ogródek z alejkami, albo nawet kawałek trawnika? Chcesz, aby Twój ogród był rozświetlony, miał swój urok nocą, kiedy wracasz do domu, gdy jest ciemno lub po prostu chcesz posiedzieć sobie na balkonie nocą i podziwiać swoje pięknie urządzone podwórko?

Masz taras czy balkon, który Twoim zdaniem powinien być nocą podświetlony? W naszej ofercie znajdziesz oprawy oświetleniowe dedykowane do oświetlenia wjazdów, ogrodów, alejek, tarasów, ścieżek czy schodków. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów antykorozyjnych, które będą odporne na czynniki atmosferyczne - śnieg, deszcz, a także na wiatr, dzięki poczwórnemu przymocowaniu za pomocą gwoździ. Dostępne są one w dwóch kształtach - okrągłym i kwadratowym.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl